200 hráčov sa stretne v lete na ME 2018 v crossmintone

24. júna sa uzatvorila registrácia na ME 2018 v crosmintone, ktoré sa budú tento rok konať v nórskom meste Skien koncom júla. Náš klub budú reprezentovať v kategórii mužov nad 40 rokov Ján Ščavnický st. (majster sveta z rokov 2015 a 2017) a v hlavnej kategórii mužov  Vladimír Pjecha  (bronzový z MS 2013 vo štvorhre). Medzi ženami nás bude reprezentovať Silvia Hiščáková, pre ktorú je to na takomto podujatí premiéra. Vo štvorhre sa spolu predstavia Vladimír Pjecha a Ján Ščavnický st. Zoznam nájdete tu: https://crossminton.ophardt.online/en/inscriptions/show/721

Najobsadenejšia kategória je tá hlavná, mužská, v ktorej sa predstaví 58 najlepších hráčov. Chýbať v nej nebude ani majster sveta zo Švédska Per Hjalmarson a ani svetová jednotka Čech Petr Makrlík. Náš hráč Vladimír Pjecha aktuálne klesol vo svetovom rankingu na 32. miesto. V základnej skupine sa stretne so svetovou trojkou Davidom Zimmermannsom (GER), Sebastianom Timmom (GER) a Dominikom Bieleckim (POL). SKUPINY

Ján Ščavnický st. sa predstaví medzi 35 hráčmi z celej Európy a ako svetová šestka bude nasadeným hráčom. V Nórsku samozrejme nebude chýbať ani svetová jednotka v tejto kategórii a to Čech Pavel Podvolecký a ani najväčšia domáca nádej na medailu svetová dvojka Nór Morten Pasche. Súpermi nášho hráča v skupine budú Matjaž Sustersič (SLO), Sinisa Jagei (CRO), Andreas Wolner-Hanssen (NOR) a Johan Andersson (SWE). SKUPINY

Silvia Hiščáková sa stretne v skupine aj so svetovou jednotkou Poľkou Sabinou Schabek. V ďalších bojoch o postup zo skupiny naša hráčka vyzve Irenu Knobling (GER), Siv Aida Nygard Berntzen (NOR) a Regina Strobel (GER).  SKUPINY

35 párov sa predstaví vo štvorhre mužov a pomýšľať na medaily môžu aj naši hráči, ktorí by chceli zopakovať úspech z MS 2013, keď získali cenný bronz. Prvé kolo majú naši hráči voľné a v druhom sa stretnú s českým párom Michal Scholze / Marcel Patek. PAVÚK

Na ME 2018 nás podporujú:

                                  

Projekt je podporený z rozpočtu Prešovského samosprávneho kraja.

 

Podporujú nás:

                        

TOPlist