Speed Badminton Lipany Cup #7

Výsledky:

U12 chlapci: (19.2.2015)

1. Radovan Goliaš - ZŠ Komenského Lipany 

2. Ján Ščavnický ml. - ZŠ s MŠ Krásna Lúka 

3. Aleš Seman - ZŠ Komenského Lipany 

4. Filip Kopilec - ZŠ Komenského Lipany 

5. Timotej Vitovič - ZŠ Komenského Lipany 

6. Matej Ďzačovský - ZŠ Komenského Lipany

 

U12 dievčatá: (19.2.2015)

1. Chiara Tobiašová - ZŠ Komenského Lipany 

2. Terezia Ružbarská - Gymnáium Lipany 

3. Lýdia Tobiašová - ZŠ Komenského Lipany 

4. Klára Pacindová - ZŠ Komenského Lipany 

5. Zoja Jacková - ZŠ Komenského Lipany


U14 dievčatá (19.2.2015)

1. Ivana Hrabčaková - ZŠ Hviezdoslavova Lipany

2. Andrea Hubová - Gymnázium Lipany 

3. Barbora Ščavnická - Gymnázium Lipany 

4. Monika Angelovičová - Gymnázium Lipany 

5. Marianna Pribulová - Gymnázium Lipany 

6. Vieroslava Girašková - Gymnázium Lipany 

7. Zuzana Olejárová - ZŠ Komenského Lipany 

8. Klára Prevužňaková - Gymnázium Lipany 

9. Michaela Želinská - Gymnázium Lipany 

10. Zuzana Matvijová - ZŠ Komenského Lipany

 

U14 chlapci: (19.2.2015)

1. Juraj Huba - ZŠ Komenského Lipany

2. Samuel Varga - ZŠ Komenského Lipany 

3. Tomáš Sládkovský - Gymnázium Lipany 

4. Denis Hoza - Gymnázium Lipany 

5. Tomáš Kožuško - Gymnázium Lipany 

6. Norbert Bujňák - ZŠ Komenského Lipany
 

  Muži:  
1. Misha Mandryk SC Uzhorod
2. Ján Ščavnický SbK Lipany
3. Vladimír Pjecha SbK Lipany
4. Patrik Turňa SpeedFun Podbrezová
5. René Lecső Rimavská Sobota
6. Aleksey Pylypov SC Uzhorod
7. Marián Pjecha SbK Lipany
8. Jozef Puškáš SbK Lipany

 

  Muži nad 40r  
1. Peter Mochňák SbK Lipany
2. Peter Lecső Rimavská Sobota
3. Vladimír Heldák SbK Lipany
4. Alexander Lukáč SbK Lipany
5. Ivan Pjecha SbK Lipany

 

  Ženy:  
1. Nikola Bariaková SpeedFun Podbrezová
2. Kristína Ščavnická SbK Lipany
3. Alona Zatvarska SC Uzhorod
4. Barbara Petrusová SbK Lipany
5.-7. Anna Lukáčová SbK Lipany
  Valeriia Chykalenko SC Uzhorod
  Mária Šcavnická SbK Lipany

 

  U18  
1. Pavol Viňanský ml. Slavia PU Prešov
2. Marek Puškáš SbK Lipany
3. Barbora Ščavnická SbK Lipany
4. Juraj Huba SbK Lipany
5.-6. Lucia Kocúreková SbK Lipany
  Lukáš Brieda SpeedFun Podbrezová
7.-9. Oliver Daňko SbK Lipany
  Ivana Hrabčaková SbK Lipany
  Terezia Ruzbarská SbK Lipany

 

  Štvorhra  
1. Alona Zatvarska / Misha Mandryk SC Uzhorod
2. Ján Ščavnický / Pavol Viňanský ml. SbK Lipany / Slavia PU Prešov
3.-4. René Lecső / Peter Lecső Rimavská Sobota
  Marián Pjecha / Vladimír Pjecha SbK Lipany
5.-8. Peter Mochňák / Vladimír Heldák SbK Lipany
  Patrik Turňa / Nikola Bariaková SpeedFun Podbrezová
  Jozef Puškáš / Kristína Ščavnická SbK Lipany
  Aleksey Pylypov / Valeriia Chykalenko SC Uzhorod
9.-10. Alexander Lukáč / Marek Puškáš SbK Lipany
  Lucia Kocúreková / Barbara Petrusová SbK Lipany

 

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist