PU Regional Cup Prešov 2011 ( výsledky )

5 kurtov, 5 kategórii, 138 zápasov, 50 hráčov

 

Výsledky:

 

Kategória MUŽI:

 

1.

Andrej Ostrihoň

Zvolen

2.

Ján Ščavnický

TJ Slávia PU Prešov

3.

Miroslav Maruščák

Stropkov

3.

Miroslav Gočik

TJ Slávia PU Prešov

5.-8.

Vladimír Pjecha

TJ Slávia PU Prešov

 

Tibor Nešťák

SpeedFlo Sereď

 

Jozef Gibala

BKLOKYBB - Banská Bystrica

 

Slavomír Benč

TJ Slávia PU Prešov

9.-16.

Matúš Marošník

TJ Slávia PU Prešov

 

Alexey Pylypov

SB Salamandra

 

Matúš Matava

TJ Slávia PU Prešov

 

Branislav Hrabkovský

TJ Slávia PU Prešov

 

Miroslav Slávik

TJ Slávia PU Prešov

 

Michal Štrba

Podbrezová

 

Stanislav Azor

SbK Speedy Zvolen

 

Miroslav Bobovský

Košice

17.-18.

Andrey Orelskij

SB Salamandra

 

Martin Ambroz

Zvolen

 

Kategória ŽENY:

 

1.

Barbora Syč-Kriváňová

Banská Bystrica

2.

Alexandra Kacvinská

SpeedFlo Sereď

3.

Lucia Syč-Kriváňová

Banská Bystrica

3.

Miroslava Balážová

Zvolen

5.-8.

Iveta Štrajaneková

Podbrezová

 

Lenka Levková

SpeedFlo Sereď

 

Daniela Klinčáková

SbK Speedy Zvolen

 

Henrieta Syč-Krivaňová

Banská Bystrica

9.-12.

Monika Jakubčaková

TJ Slávia PU Prešov

 

Ivana Kovalčíková

TJ Slávia PU Prešov

 

Alena Dugová

Piešťany

 

Martina Štrbová

Podbrezová

 

Kategória U16:

 

1.

Matúš Štrajánek

Podbrezová

2.

Kristína Ščavnická

TJ Slávia PU Prešov

3.

Zuzana Petrovská

TJ Slávia PU Prešov

3.

Terezia Gibalová

BKLOKYBB - Banská Bystrica

5.-8.

Jozef Puškáš

TJ Slávia PU Prešov

 

Daniela Kováčiková

Podbrezová

 

Dorota Miková 

Lipany

 

Ema Nešťáková

SpeedFlo Sereď

9.-11.

Alexandra Motyčková

Podbrezová

 

Tamara Lukáčová

Lipany

 

Barborka Ščavnická

TJ Slávia PU Prešov

 

Kategória ŠTVORHRA MIX:

 

1.

Andrej Ostrihoň - Barbora Syč-Kriváňová

Zvolen / Banská Bystrica

2.

Stanislav Azor - Daniela Klinčáková

SbK Speedy Zvolen

3.

Vladimír Pjecha - Monika Jakubčáková

TJ Slávia PU Prešov

3.

Tibor Nešťák - Alexandra Kacvinská

SpeedFlo Sereď

5.-8.

Slavomír Benč - Ivana Kovalčiková

TJ Slávia PU Prešov

 

Michal Štrba - Martina Štrbová

Podbrezová

 

Jozef Gibala - Alena Dugova

BKLOKYBB - Banská Bystrica / Piešťany

 

Ján Ščavnický - Kristína Ščavnická

TJ Slávia PU Prešov

9.-16.

Miroslav Gočik - Lýdia Sotáková

TJ Slávia PU Prešov

 

Branislav Hrabkovský - Nikola Čorbová

TJ Slávia PU Prešov

 

Matúš Matava - Anna Popaďáková

TJ Slávia PU Prešov

 

Matúš Štrajanek - Ema Nešťáková

Podbrezová / SpeedFlo Sereď

 

Miroslav Slávik - Iveta Štrajaneková

TJ Slávia PU Prešov / Podbrezová

 

Jozef Puškáš - Terezia Gibalová

TJ Slávia PU Prešov / BKLOKYBB - Banská Bystrica

 

Miroslav Bobovský - Andrea Brandeburová

Košice

 

Martin Ambroz - Miroslava Balážová

Zvolen

 

Kategória ZAČIATOČNÍCI:

1.

Martin Ambroz

Zvolen

2.

Henrieta Syč-Krivaňová

Banská Bystrica

3.

Lýdia Sotáková

TJ Slávia PU Prešov

3.

Tomáš Nemergut

Stará Ľubovňa

5.-8.

Nikola Čorbová

TJ Slávia PU Prešov

 

Viktor Horvát

TJ Slávia PU Prešov

 

Lenka Tlučáková

TJ Slávia PU Prešov

 

Andrea Brandeburova

Košice

9.-11.

Anna Papaďaková

TJ Slávia PU Prešov

 

Simona Pristášová 

TJ Slávia PU Prešov

 

Matuš Štrba

Podbrezová

 

Naše úspechy:

Sponzori:

Mediálny partner:

Logo:

Odkazy:

TOPlist

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist