PU Regional Cup #3 - Prešov 2012

Výsledky:

  Muži  
1 Andrej Ostrihoň Lokomotíva Banská Bystrica
2 Ján Ščavnický TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3 Tomáš Bilik TKM Tlmače
4 Miroslav Gočik TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
5-8 Vladimír Pjecha TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Matúš Matava TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Martin Ambroz Lokomotíva Banská Bystrica
  Peter Lecső Rimavská Sobota
9-10 Ján Blaško  TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Slavomír Benč TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
11-20 Miroslav Slávik TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Jozef Gibala Lokomotíva Banská Bystrica
  Michal Štrba SpeedFun Podbrezová
  Marcel Kravec Prešov
  Tomaš Banyasz Prešov
  Michal Palica TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Vladimír Heldák TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Alexander Lukáč Lipany
  Dávid Ďurica Prešov
  Branislav Hrabkovský TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

 

  Ženy  
1 Henrieta Syč-Krivánová Lokomotíva Banská Bystrica
2 Daniela Klinčáková Spišská Nová Ves
3 Martina Štrbová SpeedFun Podbrezová
4 Iveta Štrajaneková SpeedFun Podbrezová
5-8 Monika Jakubčáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Mária Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Vladimíra Kučerová TKM Tlmače
  Miroslava Balážová Lokomotíva Banská Bystrica
9-12 Anna Lukáčová TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Monika Heldáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Katarína Šarišská Košice
  Miroslava Kučerová TKM Tlmače

 

 

  U18  
1 Kristína Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
2 Jozef Puškáš TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3 René Lecső Rimavská Sobota
4 Matúš Štrajanek SpeedFun Podbrezová
5-8 Tamara Lukáčová TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Zuzana Petrovská TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Patrik Turňa SpeedFun Podbrezová
  Daniela Kováčiková SpeedFun Podbrezová
9-14 Dorotka Miková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Erik Onofrej Prešov
  Matej Schieber Zvolenská Slatina
  Pavol Viňanský ml. TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Terézia Gibalová Lokomotíva Banská Bystrica
  Nikola Bariaková SpeedFun Podbrezová

 

 

  U12  
1 Petra Kocúreková Lipany
2 Matúš Štrba SpeedFun Podbrezová
3 Janka Petrovská ZŠ Mierova Svit / Slávia PU Prešov
4 Andrea Hubová Lipany
5 Terézia Drobňáková Lipany

 

 

  Štvorhra MIX  
1 Andrej Ostrihoň - Terézia Gibalová Lokomotíva Banská Bystrica
2 Martin Ambróz - Miroslava Balážová Lokomotíva Banská Bystrica
3 Jozef Gibala - Henrieta Syč-Krivánová Lokomotíva Banská Bystrica
4 Miroslav Gočik - Kristína Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
5-8 Tomáš Bilik - Miroslava Kučerová  TKM Tlmače
  Ján Blaško - Monika Jakubčáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Alexander Lukáč - Tamara Lukáčová TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Ján Ščavnický - Mária Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
9-16 Jozef Puškáš - Zuzana Petrovská TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Vladimír Pjecha - Dorotka Miková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Miroslav Slávik - Iveta Štrajaneková Slávia PU Prešov / SpeedFun Podbrezová
  Vladimír Heldák - Monika Heldáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Slavomír Benč - Anna Hobľáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
  Michal Palica - Vladimíra Kučerová Slávia PU Prešov / TKM Tlmače
  Patrik Turňa - Nikola Bariaková SpeedFun Podbrezová
  Patrik Reľovský - Katarína Mičianová ZŠ Mierova Svit

 

 

  Začiatočníci  
1 Patrik Reľovský ZŠ Mierova Svit
2 Pavol Viňanský st. Michalovce
3 Katarína Mičianová ZŠ Mierova Svit
4 Anna Hobľáková Prešov
5 Daniel Bašista Prešov
6 Jacqueline Belenyesiova Košice

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

 

Booking.com
TOPlist