Lipany Regional Cup #2 2011

3.12.2011

FOTO

 

Výsledky:

  Muži  
1. Ján Ščavnický TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
2. Matúš Matava TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3. Miroslav Gočik TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
4. Matúš Marošník  TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
5. Vladimír Pjecha TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
6. Jozef Puškáš TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
7. Marián Pjecha TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
8. Miroslav Bobovský Košice
9. Miroslav Slávik TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
10. Kamil Feckanin Sabinov
11. Alexander Lukáč Lipany
12. Tomaš Smoleň TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
13. Martin Tobiaš

Lipany

 

  Ženy  
1. Kristína Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
2. Monika Jakubčáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3. Mária Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
4. Anna Lukáčová st. Lipany
5. Dorota Miková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
6. Andrea Brandeburová Košice
7. Simona Pristašová TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
8. Zuzana Petrovská TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

  U16  
1. Kristína Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
2. Tamara Lukačová TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3. Pavol Viňanský ml. Michalovce
4. Jozef Puškáš TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
5. Dorota Miková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
6. Barborka Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
7. Kristína Petrovská TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
8. Zuzana Petrovská TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

  U14  
1. Janka Petrovská ZŠ Mierová Svit
2. Barborka Ščavnická ZŠ Komenského 113 Lipany
3. Anna Lukáčová ml. Gymnázium Lipany
4. Gabko Kocúrek ZŠ Komenského 113 Lipany
5. Andrea Hubová ZŠ Komenského 113 Lipany
6. Petra Kocureková ZŠ Komenského 113 Lipany
7.-8. Danko Kocúrek ZŠ Komenského 113 Lipany
7.-8. Terezia Drobňáková ZŠ Komenského 113 Lipany
9. Juraj Huba ZŠ Komenského 113 Lipany
10. Gabriela Tarasovičová ZŠ Komenského 113 Lipany

 

  Začiatočníci  
1. Alexander Lukáč Lipany
2. Pavol Viňanský st. Michalovce
3. Vladimír Kocúrek Lipany
4. Martin Tobiaš Lipany
5. Hana Šimčíková Sabinov
6. Vladimír Heldák Tichý Potok
7. Monika Heldaková Tichý Potok
8. Simona Pristášová Poprad

 

  4hra mix  
1. M. Gočik - K. Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
2. V. Pjecha - M. Jakubčáková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3. J. Ščavnický - M. Ščavnická TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
4. M. Matava - A. Popaďaková TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
5. A. Lukáč - T. Lukáčová Lipany / TJ Slávia PU Speed Badminton
6. M. Bobovský - A. Brandebúrová Košice

 

  4hra muži  
1. M. Gočik - M. Matava TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
2. M. Pjecha - V. Pjecha TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
3. J. Ščavnický - V. Heldák TJ Slávia PU Speed badminton / T. Potok
4. J. Puškáš - M. Marošník TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton
5.-6. M. Slávik - K. Feckanin TJ Slávia PU Speed badminton / Sabinov
5.-6. P. Viňanský ml. - P. Viňanský st. Michalovce

 

Filmy a seriály online

Joey (SK) - online

 

Simpsonovci - online

 

Volajú ma Earl - online

 

Teória veľkého tresku - online

 

Bratstvo neohrozených - online

 

Dva a pol chlapa - online

 

Griffinovi - online

 

Futurama - online

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist