Speed Badminton Lipany Cup #7 (100b)

Dátum konania: nedeľa, 22. 2. 2015   

štvrtok 19. 2. 2015 - kategória U14 a U12 (od 9:30h)

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany (5 ihrísk)

DEADLINE: sobota 21.2.2015 do 18:00hod. (uzávierka prihlášok)

Povrch: parkety, guma

Organizatori: Vladimír Pjecha

Hlavný rozhodca: Marián Pjecha

Kategórie: Muži, Ženy, Muži nad 40r (5 a viac hráčov), U18-juniori (1997 a ml.) , U14-juniori (2001 a ml.), U12-juniori (2003 a ml.), Amatéri, štvorhra open

Prezentácia: nedeľa, 22. 2. 2015 od 9.00 do 9:30 hod.

Zahájenie: 9:35 hod., prvé zápasy o 9:45 hod.

Štartovné: dospelí: 5€, 

juniori U18: s obedom 5€, bez obeda 2€,  

juniori U14 a U12  0€ 

amatéri 2€ (s obedom 5€)
4€/štvorhra - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012 (kat. U12 - Fun speeder)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U14 – kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 4 m vzdialených 9m, )

Ranking: 100 bodov pre víťazov
Ceny: trofeje

Strava: obed 

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky: http://goo.gl/forms/ubyTxqxswF

          

Pravidlá: platné pravidlá na: http://sasb.sk

Web stránka: http://www.speedlipany.sk/

Kontakt: Vladimír Pjecha - 0908083317, sbklipany@gmail.com

Ubytovanie: http://www.troja.sk/cennik/#penzion

 

Podporujú nás:

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (21.2.):

 

Muži:

1. Marián Pjecha - SbK Lipany

2. Vladimír Pjecha - SbK Lipany

3. Ján Ščavnický - SbK Lipany

4. Patrik Turňa - SpeedFUN Podbrezová

5. Jozef Puškáš - SbK Lipany

6. René Lecső - Rimavská Sobota

7. Misha Mandryk - SC Uzhgorod

8. Aleksey Pylypov - SC Uzhgorod

 

Muži nad 40r:

1. Peter Mochňák - SbK Lipany

2. Vladimír Heldák - SbK Lipany

3. Alexander Lukáč - SbK Lipany

4. Peter Lecső - Rimavská Sobota

5. Ivan Pjecha - SbK Lipany

 

Ženy:

1. Kristína Ščavnická - SbK Lipany

2. Nikola Bariaková - SpeedFUN Podbrezová

3. Barbara Petrusová - SbK Lipany

4. Anna Lukáčová - SbK Lipany

5. Mária Šcavnická - SbK Lipany

6. Alona Zatvarska - SC Uzhgorod

7. Valeriia Chykalenko - SC Uzhgorod

 

U18 ( začiatok od 13:00hod.):

1. Lucia Kocúreková - SbK Lipany

2. Marek Puškáš - SbK Lipany

3. Juraj Huba - SbK Lipany

4. Terezia Ruzbarská - SbK Lipany

5. Lukáš Brieda - SpeedFUn Podbrezová

6. Daniela Tarasovičová - SbK Lipany

7. Oliver Daňko - SbK Lipany

8. Barbora Ščavnická - SbK Lipany

9. Pavol Viňanský ml. - Slavia PU Prešov

10. Ivana Hrabčaková - SbK Lipany

 

Štvorhra:

1. Peter Mochňák / Vladimír Heldák - SbK Lipany

2. Marián Pjecha / Vladimír Pjecha - SbK Lipany

3. Patrik Turňa / Nikola Bariaková - SpeedFUN Podbrezová

4. Jozef Puškáš / Kristína Ščavnická - SbK Lipany

5. Lucia Kocúreková / Barbara Petrusová - SbK Lipany

6. René Lecső / Peter Lecső - Rimavská Sobota

7. Alexander Lukáč / Marek Puškáš - SbK Lipany

8. Valeriia Chykalenko / Aleksey Pylypov -  SC Uzhgorod

9. Alona Zatvarska / Misha Mandryk - SC Uzhgorod

10. Ján Ščavnický / Pavol Viňanský ml. - SbK Lipany / Slavia PU Prešov



 

U14 chlapci: (19.2.2015)
1. Tomáš Sládkovský - Gymnázium Lipany

2. Juraj Huba - ZŠ Komenského Lipany

3. Samuel Varga - ZŠ Komenského Lipany

4. Martin Ceperko - Gymnázium Lipany

5. Norbert Bujňák - ZŠ Komenského Lipany

6. Denis Hoza - Gymnázium Lipany

7. Tomáš Kožuško - Gymnázium Lipany

 

(U14 dievčatá (19.2.2015)

1. Barbora Ščavnická - Gymnázium Lipany

2. Andrea Hubová - Gymnázium Lipany

3. Marianna Pribulová - Gymnázium Lipany

4. Michaela Želinská - Gymnázium Lipany

5. Ivana Hrabčaková - ZŠ Hviezdoslavova Lipany

6. Vieroslava Girašková - Gymnázium Lipany

7. Monika Angelovičová - Gymnázium Lipany

8. Klára Prevužňaková - Gymnázium Lipany

9. Zuzana Olejárová - ZŠ Komenského Lipany

10. Zuzana Matvijová - ZŠ Komenského Lipany

 

U12 chlapci: (19.2.2015)

1. Marko Piskura - ZŠ Komenského Lipany

2. Viliam Kopilec - ZŠ Komenského Lipany

3. Filip Kopilec - ZŠ Komenského Lipany

4. Timotej Vitovič - ZŠ Komenského Lipany

5. Dávid Oslovič - ZŠ Komenského Lipany

6. Aleš Seman - ZŠ Komenského Lipany

7. Radovan Goliaš - ZŠ Komenského Lipany

8. Ján Ščavnický ml. - ZŠ s MŠ Krásna Lúka

 

U12 dievčatá: (19.2.2015)

1. Terezia Ružbarská - Gymnáium Lipany

2. Lýdia Tobiašová - ZŠ Komenského Lipany

3. Chiara Tobiašová - ZŠ Komenského Lipany

4. Klára Pacindová - ZŠ Komenského Lipany

5. Zoja Jacková - ZŠ Komenského Lipany

 

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist