Speed Badminton Lipany Cup #6 (100b)

Dátum konania: sobota, 1. 2. 2014

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany (5 ihrísk)

DEADLINE: piatok 31.1.2014 do 18:00hod. (uzávierka prihlášok)

Povrch: parkety

Organizatori: Vladimír Pjecha

Hlavný rozhodca: Marián Pjecha

Kategórie: Muži, Ženy, Muži nad 40r (5 a viac hráčov), U18-juniori (1996 a ml.) , U14-juniori (2000 a ml.), U12-juniori (2002 a ml.), začiatočníci, štvorhra open

Prezentácia: sobota, 1. 2. 2014 od 9.00 do 9:30 hod.

Zahájenie: 9:35 hod., prvé zápasy o 9:45 hod.

Štartovné: dospelí: 6€, juniori U18: 4€,  juniori U14 a U12  3€ začiatočníci 2€
4€/štvorhra - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012 (kat. U12 - Fun speeder)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U14 – vzdialenosť 8,8m)

Ranking: 100 bodov pre víťazov
Ceny: trofeje

Strava: bageta, minerálka

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

      

Pravidlá: platné pravidlá na: http://sasb.sk

Web stránka: http://www.speedlipany.sk/

Kontakt: Vladimír Pjecha - 0908083317, sbklipany@gmail.com

Ubytovanie: http://www.troja.sk/cennik/#penzion

 

Podporujú nás:

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (31.1.):

Muži:

1. Jozef Puškáš - SbK Lipany

2. Emanuel Tobiáš - SbK Lipany

3. Alexander Lukáč - SbK Lipany

4. Marián Pjecha - SbK Lipany

5. Vladimír Pjecha - SbK Lipany

6. Ján Ščavnický - SbK Lipany

7. Vladimír Heldák - SbK Lipany

8. Martin Kuruc - Sabinov

9. Patrik Turňa - SpeedFUn Podbrezová

10. Pylypov Aleksey - Užhorod

11. Mandryk Misha - Užhorod

12. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov

 

Ženy:

1. Anna Lukáčová - SbK Lipany

2. Kristína Ščavnická - SbK Lipany

3. Tamara Lukáčová - SbK Lipany

4. Chykalenko Valeria - Užhorod

5. Zatvarska Aljona - Užhorod

6. Mária Ščavnická - SbK Lipany

7. Nikola Bariaková - SpeedFUn Podbrezová

 

U18:

1. Marek Puškáš - SbK Lipany

2. Tamara Lukáčová - SbK Lipany

3. Kristína Ščavnická - SbK Lipany

4. Lucia Kocúreková - SbK Lipany

5. Patrik Turňa - SpeedFUn Podbrezová

6. Nikola Bariaková - SpeedFUn Podbrezová

 

U14:

1. Juraj Huba - SbK Lipany

2. Lucia Pančíková - SpeedFUn Podbrezová

3. Gabriel Biskup - Prešov

4. Barbora Ščavnická - SbK Lipany

5.

 

U12:

1. Ľubomíra Jurušová - Gymnázium Lipany

2. Robert Biskup ml. - Prešov

3. Rado Vaľuš - ZŠ Komenského 113 Lipany

4. Olejárová Zuzana - ZŠ Komenského 113 Lipany

5. Norbert Bujňák - ZŠ Komenského 113 Lipany

6. Šarišská Zuzana - ZŠ Komenského 113 Lipany

7. Samuel Varga - ZŠ Komenského 113 Lipany


Začiatočníci:

1. Dominika Smoleňová - SbK Lipany

2. Dominik Žihala - Lipany

3. Martin Kuruc - Sabinov

4. Barbara Petrusová - SbK Lipany

5. Robert Biskup st - Prešov

6. Ivan Pjecha - Lipany

 

Štvorhra:

1. Marián Pjecha / Vladimír Pjecha - SbK Lipany

2. Kristína Ščavnická / Dominik Žihala - SbK Lipany

3. Jozef Puškáš / Barbara Petrusová - SbK Lipany

4. Tamara Lukáčová / Alexander Lukáč - SbK Lipany

5. Mária Ščavnická / Ján Ščavnický - SbK Lipany

6. Lucia Pančíková / Lucia Kocúreková - SpeedFUn Podbrezová / SbK Lipany

7. Nikola Bariaková / Patrik Turňa - SpeedFUn Podbrezová

8. Pylypov Aleksey / Chykalenko Valeria - Užhorod

9. Matúš Matava / Emanuel Tobiaš - TJ Slávia PU Prešov / SbK Lipany

10. Zatvarska Aljona / Mandryk Misha - Užhorod

 

 

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist