Speed Badminton Lipany Cup #5 (100b)

Dátum konania: sobota, 13. 7. 2013

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany (5 ihrísk)

DEADLINE: piatok 12.7.2013 do 18:00hod. (uzávierka prihlášok)

Povrch: parkety

Organizatori: Vladimír Pjecha, Alexandra Lukáčová, Jozef Puškáš (SbK Lipany)

Hlavný rozhodca: Marián Pjecha

Kategórie: Muži, Ženy, U18-juniori (1995 a ml.), U14-juniori (1999 a ml.), začiatočníci, štvorhra open

Prezentácia: sobota, 13. 7. 2013 od 9.30 do 10.00 hod.

Zahájenie: 10:00 hod., prvé zápasy o 10:15 hod.

Štartovné: dospelí: 6€, juniori U18: 4€,  juniori U14 a začiatočníci 2€
4€/štvorhra - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012 (kat. U14 - Fun speeder)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U14 – vzdialenosť 8,8m)

Ranking: 100 bodov pre víťazov
Ceny: trofeje

Strava: bageta, minerálka

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

  

Pravidlá: platné pravidlá na: http://sasb.sk

Web stránka: http://www.speedlipany.sk/

Kontakt: Vladimír Pjecha - 0908083317, sbklipany@gmail.com

Ubytovanie: http://www.troja.sk/cennik/#penzion

 

Podporujú nás:

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (12.7.2013):

 

Začiatočníci:

1. Samuel Varga - Lipany

2. Damián Imrich - Dubovica

3. Noro Dujava - Pečovská Nová Ves

4. Gorazd Tomáš - Dubovica

5. Oliver Daňko - Lipany

6. Jozef Bujňák - Lipany

7. Dominika Smoleňová - SbK Lipany

 

Muži:

1. Marián Pjecha - SbK Lipany

2. Vladimír Pjecha - SbK Lipany

3. Ján Ščavnický - SbK Lipany

4. Peter Smoleň - SbK Lipany

5. Emanuel Tobiaš - SbK Lipany

6. Alexander Lukáč - SbK Lipany

7. Matúš Matava - Slávia PU Prešov

8. Peter Mochňák - SbK Lipany

9. Pavol Viňanský ml. - Slávia PU Prešov

10. Pavol Viňanský st. - Vinné

 

Ženy:

1. Anna Lukáčová - SbK Lipany

2. Mária Ščavnická - SbK Lipany

3. Kristína Ščavnická - SbK Lipany

4. Tamara Lukáčová - SbK Lipany

5. Nikola Bariaková - SpeedFun Podbrezová

 

U18:

 

U14:

1. Barbora Ščavnická - SbK Lipany

2. Andrea Hubová - SbK Lipany

3. Lucia Kocúreková - SbK Lipany

4. Marek Puškáš - SbK Lipany

5. Juraj Huba - SbK Lipany

6. Peter Ridilla - Šambron

7. Patrik Ridilla - Šambron

 

Štvorhra Open:

1. Marián Pjecha / Emanuel Tobiaš - SbK Lipany

2. Alexander Lukáč / Tamara Lukáčová - SbK Lipany

3. Vladimír Pjecha / Marek Puškáš - SbK Lipany

4. Damián Imrich / Kristína Ščavnická - Dubovica / SbK Lipany

5. Andrea Hubová / Lucia Kocúreková - SbK Lipany

6. Ján Ščavnický / Peter Mochňák - SbK Lipany

7. Noro Dujava / Nikola Bariaková - Pečovská Nová Ves / SpeedFun Podbrezová

8. Matúš Matava / Pavol Viňanský ml. - Slávia PU Prešov

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

TOPlist