Šírava Beach Cup 2012 #3 (100b)

Organizátor: TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a SASB

Miesto: Hotel Sĺňava, Zemplínska Šírava - Paľkov

Termín: sobota, 21. júl 2012

Riaditeľ turnaja: Vladimír Pjecha

Hlavný rozhodca: Branislav Hrabkovský

Prezentácia: sobota, 21. 7. 2012 od 8.30 do 9.00 hod.

Zahájenie: 9:15 hod., prvé zápasy o 9:30 hod.

Kategórie: Muži, Ženy, U18-juniori (1994 a ml.), U14-juniori (1998 a ml.), začiatočníci, štvorhra MIX

Štartovné: Muži, Ženy:  9€

                U18, U14, Začiatočníci:  7€

                Štvorhra – pár:  6€

Herný systém: základná časť: skupiny, play off: KO systém

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

                Novým hráčom zapožičiame rakety ! ! !

Hracie polia: 5 SB kurtov, povrch: piesok

Prihláška:

Ceny: trofeje

Strava: bageta, minerálka, možnosť objednať teplé jedlo

Pravidlá: Turnaj sa hrá podľa platných pravidiel speed badmintonu www.isbto.com

Kontakt: Vladimír Pjecha, speedpresov@gmail.com, 0908 08 33 17

Ubytovanie: Hotel Sĺňava ( 8 eur za osobu pre hráčov ) Izbu si môžete REZERVOVAŤ priamo na tel.č.: 0905 589 181 alebo 0905 642 686 a treba spomenúť, že idete hrať na speed badmintonový turnaj ! ! !

 

FOTO z roku 2011

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (20.7.2012 o 08:22):

Kategória muži:

1. Peter Smoleň - Lipany

2. Vladimír Pjecha - Slávia PU

3. Ján Ščavnický - Slávia PU

4. Pavol Viňanský st. - Vinné

5. Miroslav Gočik - Slávia PU

6. Peter Mochňak - Slávia PU

7. Vladimír Heldák - Slávia PU

8. Michal Palica - Slávia PU

9. Alexey Pylypov - SB Salamandra Užhorod

10. Slavomír Benč - Slávia PU

11. Branislav Hrabkovský - Slávia PU

12. Tibor Nestak - INSPORT Sereď

13. Alexander Lukáč - Slávia PU

14.

 

Kategória ženy:

1. Mária Ščavnická - Slávia PU

2. Monika Jakubčáková - Slávia PU

3. Anna Hobľáková - Prešov

4. Lucia Syč-Kriváňová - Lokomotíva Banská Bystrica

5. Monika Heldáková - Lipany

6. Henrieta Syč-Kriváňová - Lokomotíva Banská Bystrica

7. Alena Dugová - Piešťany

8. Anna Lukáčová - Slávia PU

9.

 

Kategória U18:

1. Kristína Ščavnická - Slávia PU

2. Jozef Puškáš - Slávia PU

3. Pavol Viňanský - Slávia PU

4. Alexandra Kacvinská - INSPORT Sereď

5. Tamara Lukáčová - Slávia PU

6. Terezia Gibalová - Lokomotíva Banská Bystrica

7.

 

Kategória U14:

1. Barborka Ščavnická - Slávia PU

2. Adam Mochňak - Lipany

3. Marek Puškáš - Poloma

4. Petra Kocúreková - Lipany

5. Anna Lukáčová ml. - Lipany

6.

 

Kategória štvorhra MIX:

1. Vladimír Pjecha - Monika Jakubčáková - Slávia PU

2. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická - Slávia PU

3. Slavomír Benč - Anna Hobľáková - Slávia PU / Prešov

4. Alexander Lukáč - Tamara Lukáčová - Slávia PU

5. Peter Mochňak - Gabriela Mochňáková - Slávia PU

6. Jozef Puškáš - Alexandra Kacvinská - Slávia PU / INSPORT Sereď

7.

 

Kategória začiatočníci:

1. Anna Hobľáková - Prešov

2. Tomáš Fenčík - Vinné

3. Patrik Reľovský - Svit

4. Dominika Smoleňová - Lipany

5.

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist