Šírava beach Cup 2011 (100b)

 

Organizátor: TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a SASB

Miesto: Hotel Sĺňava, Zemplínska Šírava - Paľkov

Adresa telocvične: Základná škola, Krymská 5, 071 01 Michalovce

Termín: nedeľa, 24. júla 2011

Riaditeľ turnaja: Mgr. Vladimír Pjecha

Hlavný rozhodca: Mgr. Branislav Hrabkovský

Prezentácia: nedeľa, 24. 7. 2011 od 9.00 do 9.30 hod.

Zahájenie: 9:45 hod., prvé zápasy o 10:00 hod.

Kategórie: Muži, Ženy, U16-juniori (1995 a ml.), MIX štvorhry, Začiatočníci

Štartovné: Muži, Ženy: 7€;  U16, Začiatočníci: 5€; Štvorhra – pár: 5€

Herný systém: základná časť: skupiny, play off: KO systém

Košíky: Speedminton® Match speeder-9g

Rakety: Povolené sú len rakety dĺžky 57-61cm a hmotnosti 145-180gr. symetrickej konštrukcie

                Novým hráčom zapožičiame rakety ! ! !

Hracie polia: 5 až 6 SB kurtov, povrch: piesok

Prihláška:

Ceny: trofeje

Strava: bageta, minerálka, možnosť objednať teplé jedlo

Pravidlá: Turnaj sa hrá podľa platných pravidiel speed badmintonu www.isbto.net

Kontakt: Vladimír Pjecha,  speedpresov@gmail.com, 0908 08 33 17,  http://speedpresov.webnode.sk/

Ubytovanie: Hotel Sĺňava (25e za 3-lôžkovú izbu) Izbu si môžete REZERVOVAŤ na tel.č.: 0905 635 090 ! ! !

Rôzne: Organizátor si vyhradzuje právo zmeniť tieto propozície resp. herný systém ako je to nutné. Každý hráč svojou registráciou súhlasí s týmito propozíciami.

 

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (23. 7. o 09:25):

Kategória muži:

1. Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov

2. Vladimír Pjecha - TJ Slávia PU Prešov

3. Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov

4. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov

5. Branislav Hrabkovský - TJ Slávia PU Prešov

6. Peter Lecső - Rimavská Sobota

7. Ján Blaško - TJ Slávia PU Prešov

8. Tibor Nestak - SpeedFlo Sereď

9. Slavomír Benč - TJ Slávia PU Prešov

10. Peter Smoleň - Lipany

11. Martin Hajduk - Košice

12. Andrej Ostrihoň - Zvolen

 

Kategória ženy:

1. Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov

2. Alena Dugova - Piešťany

3. Lucia Syč-Kriváňová - Banská Bystrica

4. Henrieta Syč-Kriváňová - Banská Bystrica

 

Kategória U16:

1. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov

2. Barbora Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov

3. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov

4. René Lecső - Rimavská Sobota

5. Dorota Miková - TJ Slávia PU Prešov

6. Dominik Olajoš - Košice

 

Kategória začiatočníci:

1. Dominika Smoleňová - Lipany

2. Viktor Horvát - TJ Slávia PU Prešov

3. Anna Popaďaková - TJ Slávia PU Prešov

4. František Paľa - Košice

5. Marcel Jankura - Košice

 

Kategória štvorhry MIX:

1. Ján Blaško - Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov

2. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov

3. Tibor Nestak - Alena Dugova - SpeedFlo Sereď / Piešťany

4. Andrej Ostrihoň - Lucia Syč-Kriváňová - Zvolen / Banská Bystrica

Minuloročné výsledky:

Kategória ženy:

1. miesto:

Zuzana Sninská

2. miesto:

Lenka Tatarová

 3. miesto:

Veronika Farbárová

 

  

Kategória muži:

1. miesto:

Radovan Sninský

2. miesto:

Vladimír Pjecha

 

3. miesto:

Tibor Nešťák

 

 

 

ostatné výsledky

Naše úspechy:

Sponzori:

Mediálny partner:

Logo:

Odkazy:

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist