PU Regional Cup – Prešov 100b

VÝSLEDKY nájdete TU

 

Dátum konania: sobota, 9. apríla 2011

Miesto konania: Športový areál U Komiňára - Sekčovská 54, Prešov

GPS: 48°59'51.04"N; 21°17'17.18"E

Povrch: koberec

Organizátor: TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a SASB

Riaditeľ turnaja: Miroslav Gočik, mirogocik@gmail.com, 0918 324 586

Hlavný rozhodca: Branislav Hrabkovský

Kategórie: Muži, Ženy, U16-juniori (1995 a ml.), začiatočníci
MIX štvorhry

Prezentácia: sobota, 9. 4. 2011 od 9.00 do 9.30 hod.

Zahájenie: 9:45 hod., prvé zápasy o 10:00 hod.

Štartovné: dospelí: 5€, juniori 3€
5€/štvorhra - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder (9g)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m.

Ranking: 100 bodov pre víťazov slovenskom rebríčku
Ceny: trofeje, diplomy a vecné ceny

Strava: bageta, minerálka, možnosť objednať teplé jedlo

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHBDYzdvRmd4Smtyd1o2QmtHNTM5R3c6MQ

Pravidlá: platné pravidlá na: http://speedminton.sk

Web stránka: http://speedpresov.webnode.sk/

Kontakt: Miroslav Gočik - 0918324586, Vladimír Pjecha - 0908083317

 

   

 

Zoznam prihlásených hráčov:

Kategória muži:

1. Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Alexey Pulypov - SB Salamandra

3. Vladimír Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Slavomír Benč - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Tibor Nešťák - SpeedFlo Sereď

7. Andrej Ostrihoň - Zvolen

8. Miroslav Slávik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Matúš Marošník - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

10. Martin Ambroz - Zvolen

11. Michal Štrba - Podbrezová

12. Jozef Gibala - BKLOKYBB - Banská Bystrica

13. Stanislav Azor - SbK Speedy Zvolen

14. Miroslav Maruščák - Stropkov

15. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

16. Branislav Hrabkovský - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

17. Štefan Vaško - BK LOKY Banská Bystrica

18. Miro Bobovsky - Kosice

19. Andrey Orelskij - SB Salamandra

 

Kategória ženy:

1. Daniela Klinčáková - SbK Speedy Zvolen

2. Barbora Syč-Kriváňová - Banská Bystirca

3. Alena Dugova - Piešťany

4. Miroslava Balážová - Zvolen

5. Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Alexandra Kacvinská - SpeedFlo Sereď

7. Iveta Štrajaneková - Podbrezová

8. Lenka Levková - SpeedFlo Sereď

9. Martina Štrbová - Podbrezová

10. Ivana Kovalčíková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

11. Nikola Čorbová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

12. Lenka Tlučáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

13. Lucia Syč-Kriváňová - Banská Bystirca

 

Kategória U16:

1. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Barbora Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Matúš Štrajanek - Podbrezová

6. Terézia Gibalová - BKLOKYBB - Banská Bystrica

7. Ema Nešťáková - SpeedFlo Sereď

8. Tamara Lukáčová - Lipany

9. Dorota Miková - Lipany

10. Alexandra Motyčková - Podbrezová

11. Daniela Kováčiková - Podbrezová

 

Kategória štvorhry MIX:

1. Miroslav Gočik - Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Vladimír Pjecha - Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Slavomír Benč - Ivana Kovalčiková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Ján Ščavnický - Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Tibor Nešťák - Alexandra Kacvinská - SpeedFlo Sereď

6. Andrej Ostrihoň - Barbora Syč-Kriváňová - Zvolen / Banská Bystirca

7. Stanislav Azor - Daniela Klinčáková - SbK Speedy Zvolen

8. Miroslav Slávik - Iveta Štrajaneková - TJ Slávia PU Prešov / Podbrezová

9. Branislav Hrabkovský - Nikola Čorbová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

10. Jozef Gibala - Alena Dugova - BKLOKYBB - Banská Bystrica / Piešťany

11. Martin Ambroz - Miroslava Balážová - Zvolen

12. Matúš Štrajanek - Ema Nešťáková - Podbrezová / SpeedFlo Sereď

13. Michal Štrba - Martina Štrbová - Podbrezová

14. Jozef Puškáš - Terézia Gibalová - TJ Slávia PU / Banská Bystrica

15. Miro Bobovsky - Andrea Brandeburova - Košice

 

Kategória začiatočníci:

1. Viktor Horvath - Trebišov

2. Martin Ambroz - Zvolen

3. Matúš Štrba - Podbrezová

4. Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Tomáš Nemergut - Stará Ľubovňa

6. Simona Pristášová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Andrea Brandeburova - Košice

8. Anna Popaďáková - Vranov nad T.

9. Marek Kocúr 

10. Peter Sáska

 

Naše úspechy:

Sponzori:

Mediálny partner:

Logo:

Odkazy:

Minuloročné výsledky:

Kategória ženy:

1. miesto:

Iveta Štrajaneková

2. miesto:

Lenka Tatarová

 3. miesto:

Miroslava Balážová

 4. miesto:

Nikola Čorbová

  

Kategória muži:

1. miesto:

Lubomír Klosík

2. miesto:

Miroslav Gočik

 

3. miesto:

Slavomír Benč

 

4. miesto:

Marián Pjecha

 

 

ostatné výsledky

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

TOPlist