PU Regional Cup #3 – Prešov (100b)

 

Dátum konania: sobota, 3. 3. 2012

Miesto konania: Tenisové centrum u Kominára - Sekčovská  54, Prešov

GPS: 48°59'51.04"N; 21°17'17.18"E

 

Organizátor: TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a SASB

Riaditeľ turnaja: Miroslav Gočik, mirogocik@gmail.com, 0918 324 586

Hlavný rozhodca: Branislav Hrabkovský

Kategórie: Muži, Ženy, U12-juniori (2000 a ml.), U14-juniori (1998 a ml.), U18-juniori (1994 a ml.), začiatočníci
MIX štvorhry (maximálne 16 párov)

Prezentácia: sobota, 3. 3. 2012 od 8.00 do 8.30 hod.

Zahájenie: 8:45 hod., prvé zápasy o 9:00 hod.

Štartovné: dospelí: 7€, juniori a začiatočníci 5€

5€/štvorhra - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012 (8g)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z

dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U14 a U12 – vzdialenosť 8,8m).

Ranking: 100 bodov pre víťazov slovenskom rebríčku

Ceny: trofeje, diplomy a vecné ceny

Strava: bageta, minerálka, možnosť objednať teplé jedlo

Herný systém: základná časť: skupiny
play off: KO systém

Prihlášky:

Pravidlá: platné pravidlá na: http://speedminton.sk

Web stránka: http://speedpresov.webnode.sk/

Kontakt: Miroslav Gočik - 0918 324 586

              Vladimír Pjecha -  0908 083 317

 

  

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (2. 3. 2012 o 18:50):

 

Kategória muži:

1. Ján Blaško - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Vladimír Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Miroslav Slávik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Michal Palica - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Vladimír Kocúrek - Lipany

7. Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

8. Tomáš Smoleň - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Tomáš Bilik - TKM Tlmace

10. Michal Štrba - SpeedFUn Podbrezová

11. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

12. Vladimír Heldák - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

13. Martin Ambroz - Lokomotíva BB

14. Slavomír Benč - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

15. Jozef Gibala - Lokomotíva Banská Bystrica

16. Andrej Ostrihoň - Lokomotíva Banská Bystrica

17. Alexander Lukáč - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

18. Marcel Kravec - Prešov

19. Branislav Hrabkovský - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

20. Tomaš Banyasz - Prešov

21. Peter Lecső - Rimavská Sobota

 

Kategória ženy:

1. Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Martina Štrbová - SpeedFUn Podbrezová

3. Iveta Štrajaneková - SpeedFUn Podbrezová

4. Miroslava Kučerová - TKM Tlmače

5. Vladimíra Kučerová - TKM Tlmače

6. Miroslava Balážová - Lokomotiva BB

7. Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

8. Anna Lukáčová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Monika Heldáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

10. Daniela Klinčáková - Spišská Nová Ves

11. Henrieta Syč-Krivánová - Lokomotíva Banská Bystrica

12. Katarína Šarišská - Košice

 

Kategória U18:

1. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Pavol Viňanský ml. - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Tamara Lukáčová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Patrik Turňa - SpeedFun Podbrezová

6. Nikola Bariaková - SpeedFun Podbrezová

7. Matúš Štrajanek - SpeedFUn Podbrezová

8. Erik Onofrej - Prešov

9. Dorotka Miková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

10. Matej Schieber - Zvolenská Slatina

11. Daniela Kováčiková - SpeedFUn Podbrezová

12. Terézia Gibalová - Lokomotíva Banská Bystrica

13. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

14. René Lecső - Rimavská Sobota

 

Kategória U12:

1. Gabko Kocúrek - Lipany

2. Petra Kocúreková - Lipany

3. Matúš Štrba - SpeedFUn Podbrezová

4. Andrea Hubová - Lipany

5. Juraj Huba - Lipany

6. Janka Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Terézia Drobňáková - Lipany

8. Filip Sršeň - SpeedFUn Podbrezová

9.

 

Kategória začiatočníci:

1. Marek Bialko - Prešov

2. Daniel Bašista - Prešov

3. Anna Hobľáková - Prešov

4. Jacqueline Belenyesiova - Košice

5. Pavol Viňanský st. - Vinné

6. Patrik Reľovský - ZŠ Mierová Svit

7. Katarína Mičianová - ZŠ Mierová Svit

8. Dávid Ďurica - Prešov

 

Kategória štvorhry MIX (max. 16 párov):

1. Jozef Puškáš - Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Miroslav Gočik - Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Patrik Turňa - Nikola Bariaková - SpeedFun Podbrezová

5. Tomáš Bilik - Miroslava Kučerová - TKM Tlmače

6. Martin Ambróz - Miroslava Balážová - Lokomotiva BB

7. Miroslav Slávik - Iveta Štrajaneková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton / SpeedFUn Podbrezová

8. Ján Blaško - Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Vladimír Pjecha - Dorotka Miková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

10. Vladimír Heldák - Monika Heldáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

11. Slavomír Benč - Anna Hobľáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

12. Jozef Gibala - Henrieta Syč-Krivánová - Lokomotíva Banská Bystrica

13. Andrej Ostrihoň - Terézia Gibalová - Lokomotíva Banská Bystrica

14. Alexander Lukáč - Tamara Lukáčová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

15. Patrik Reľovský - Katarína Mičianová - ZŠ Mierová Svit

16. Michal Palica - Vladimíra Kučerová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton / TKM Tlmače

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Matúš Štrajanek - Daniela Klinčáková - SpeedFUn Podbrezová / Spišská Nová Ves

Matúš Matava - Anna Popaďáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

 

TOPlist