PU Regional Cup 2011 #2 – Prešov (100b)

 

Dátum konania: sobota, 29. októbra 2011

Miesto konania: Tenisové centrum u Kominára - Sekčovská  54, Prešov

GPS: 48°59'51.04"N; 21°17'17.18"E

 

Organizátor: TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a SASB

Riaditeľ turnaja: Miroslav Gočik, mirogocik@gmail.com, 0918 324 586

Hlavný rozhodca: Branislav Hrabkovský

Kategórie: Muži, Ženy, U16-juniori (1995 a ml.), začiatočníci

MIX štvorhry (maximálne 16 párov)

Prezentácia: sobota, 29. 10. 2011 od 8.00 do 8.30 hod.

Zahájenie: 8:45 hod., prvé zápasy o 9:00 hod.

Štartovné: dospelí: 7€, juniori 5€

7€/štvorhra - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder (9g)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z

dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m.

Ranking: 100 bodov pre víťazov slovenskom rebríčku

Ceny: trofeje, diplomy a vecné ceny

Strava: bageta, minerálka, možnosť objednať teplé jedlo

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

Pravidlá: platné pravidlá na: http://speedminton.sk

Web stránka: http://speedpresov.webnode.sk/

Kontakt: Miroslav Gočik - 0918324586

 

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (28. 10. 2011 o 18:20):

Kategória muži:

1. Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Branislav Hrabkovský - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Ján Blaško - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Marián Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Miroslav Bobovsky - Košice

7. Matúš Marošnik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

8. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Tomáš Smoleň - Lipany

10. Peter Smoleň - Lipany

11. Tomáš Bilik - Vodacionline Tlmače

12. Miroslav Slávik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

13. Kamil Feckanin - Sabinov

14. Jozef Gibala - Lokomotíva BB

15. František Paľa - Košice

16. Andrej Ostrihoň - Lokomotíva BB

17. Martin Ambroz - Zvolen

18. Tibor Nešťák - SpeedFlo Sereď

19. Juraj Pado - Michalovce

20.

 

Kategória ženy:

1. Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Andrea Brandeburova - Košice

4. Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Daniela Klinčáková - SBK Speedy Zvolen

6. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Mirka Kučerová - Vodacionline Tlmače

8. Alena Dugova - Piešťany

9. Miroslava Balážová - Zvolen

10. Barbora Syč-Kriváňová - Lokomotíva BB

11. Henrieta Syč-Kriváňová - Lokomotíva BB

12. Lenka Levková - SpeedFlo Sereď

13. Alexandra Kacvinská - SpeedFlo Sereď

14.

 

Kategória U16:

1. Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Barborka Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Dorota Miková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Tamara Lukáčová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Terézia Gibalová - Lokomotíva BB

8. Adam Kakula - 1.SBK Topoľčany

9. Ema Nešťáková - SpeedFlo Sereď

10.

 

Kategória štvorhry MIX (maximálne 16 párov):

1. Miroslav Gočik - Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Matúš Matava - Anna Popaďáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Jozef Puškáš - Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Ján Blaško - Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Ján Ščavnický - Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Marián Pjecha - Tamara Lukáčová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Branislav Hrabkovský - Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

8. Miroslav Bobovsky - Andrea Brandeburova - Košice

9. Tomáš Bilik - Mirka Kučerová - Vodacionline Tlmače

10. Jozef Gibala - Henrieta Syč-Kriváňová - Lokomotíva BB

11. Martin Ambróz - Miroslava Balážová - Zvolen

12. Andrej Ostrihoň - Barbora Syč-Kriváňová - Lokomotíva BB

13. Adam Kakula - Lenka Levková - 1.SBK Topoľčany - SpeedFlo Sereď

14. Tibor Nešťák - Alexandra Kacvinská - SpeedFlo Sereď

15.

 

Kategória začiatočníci:

1. Kristína Petrovská - Svit

2. Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Simona Pristášová - Poprad

4. Dominika Smoleňová - Lipany

5. Vladimíra Kučerová - Vodacionline Tlmače

6. Marcel Ferenc - Michalovce

7. Nika Čorbová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

8. Petra Kocúreková - Lipany

9. Gabriel ??? - Lipany

10. Anna Lukáčová - Lipany

11. Valeria Rusnákováv - Svit

12. Ľubomira Topoliova - Prešov

13. Jozef Kakula - Tovarníky

14. Anna Popaďáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

15. Pavol Viňanský - Michaloce

16. Martina Viňanská - Michalovce

17.

 

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

TOPlist