Speed Badminton Lipany Cup 2013 #4 (100b)

Dátum konania: sobota, 19. 1. 2013

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany, SOŠ Lipany (8 ihrísk)

DEADLINE: piatok 18.1.2013 do 14:00hod. (uzávierka prihlášok)

Povrch: parkety

Organizator: Vladimír Pjecha

SbK Lipany a Mesto Lipany

Hlavný rozhodca: Marián Pjecha

Kategórie: Muži, Ženy, Muži nad 40 (minimum 5 hráčov), U18-juniori (1995 a ml.), U14-juniori (1999 a ml.), začiatočníci, štvorhra Open, štvorhra Junior U18 (minimum 6 párov), štvorhra Junior U14

Prezentácia: sobota, 19. 1. 2013 od 8.30 do 9.30 hod.

Zahájenie: 9:40 hod., prvé zápasy o 9:45 hod.

Štartovné: dospelí: 7€, juniori a začiatočníci 3€
6€/štvorhra - pár  ,  2€/štvorhra junior U14 - pár

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U14 – vzdialenosť 8,8m)

Ranking: 100 bodov pre víťazov
Ceny: trofeje

Strava: bageta, minerálka

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

Pravidlá: platné pravidlá na: http://sasb.sk

Web stránka: http://www.speedlipany.sk/

Kontakt: Vladimír Pjecha - 0908083317, sbklipany@gmail.com

Ubytovanie: http://www.lipany.sk/cestovny-ruch-ubytovanie/

 

Podporujú nás:

  

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov ( 18.1.2013 - 20:00 ):

 

Začiatočníci:

1. Damián Imrich - Dubovica

2. Lukáš Brieda - SpeedFun Podbrezová

3. Martin Šujan - Košice

4. Klaudia Hurtuková - Dubovica

5. Petra Turňová - SpeedFun Podbrezová

6. Monika Suchá - SpeedFun Podbrezová

7. Dávid Gergelčík - Lipany

8. Barbara Petrusova - Oľšov

9. Gorazd Tomáš - Dubovica

10. Dávid Čarák - SbK Lipany

11. Róbert Tobiaš - SbK Lipany

 

Muži:

1. Ján Blaško - SbK Lipany

2. Vladimír Pjecha - SbK Lipany

3. Marián Pjecha - SbK Lipany

4. Frantisek Pala - Praha

5. Ján Karabinoš - Dubovica

6. Ján Ščavnický - SbK Lipany

7. Matúš Matava - Slávia PU Prešov

8. Michal Palica - Slávia PU Prešov

9. Michal Štrba - SpeedFun Podbrezová

10. Peter Smoleň - SbK Lipany

 

Ženy:

1. Nikola Bariaková - SpeedFun Podbrezová

2. Mária Ščavnická - SbK Lipany

3. Martina Štrbová - SpeedFun Podbrezová

4. Anna Popaďáková - Slávia PU Prešov

 

Muži nad 40:

1. Peter Mochňák - SbK Lipany

2. Alexander Lukáč - SbK Lipany

3. Vladimír Heldák - SbK Lipany

4. Róbert Biskup - Prešov

5. Pavol Viňanský st. - Vinné

 

U18:

1. Jozef Puškáš - SbK Lipany

2. Kristína Ščavnická - SbK Lipany

3. Dorota Miková - SbK Lipany

4. Emanuel Tobiaš - SbK Lipany

5. Tamara Lukáčová - SbK Lipany

6. Patrik Turňa - SpeedFun Podbrezová

7. Nikola Bariaková - SpeedFun Podbrezová

8. Pavol Viňanský ml. - Slávia PU Prešov

 

U14 dievčatá:

1. Lucia Kocúreková - SbK Lipany

2. Gabriela Korbová - SbK Lipany

3. Andrea Hubová - SbK Lipany

4. Barbora Ščavnická - SbK Lipany

5. Lucia Pančíková - SpeedFun Podbrezová

6. Petra Kocúreková - SbK Lipany

7. Dajana Cencerová - SpeedFun Podbrezová

8. Laura Vápeníková - SbK Lipany

9. Vanesa Vápeníková - SbK Lipany

10. Kristína Križalkovičová - Torysa

11. Marianna Vokálová - Lipany

 

U14 chlapci:

1. Marek Puškáš - SbK Lipany

2. Juraj Huba - SbK Lipany

3. Matúš Brieda - SpeedFun Podbrezová

4. Gabriel Kocúrek - SbK Lipany

5. Samuel Varga - SbK Lipany

6. Gabriel Biskup - Prešov

7. Matúš Štrba - SpeedFun Podbrezová

8. Marcel Kubica - SpeedFun Podbrezová

 

Štvorhra Open:

1. Marián Pjecha - Vladimír Pjecha - SbK Lipany

2. Matúš Matava - Anna Popaďáková - Slávia PU Prešov

3. Vladimír Heldák - Peter Mochňák - SbK Lipany

4. Pavol Viňanský ml. - Pavol Viňanský st. - Slávia Pu Prešov / Vinné

5. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická - SbK Lipany

6. Alexander Lukáč - Michal Palica - SbK Lipany / Slávia PU Prešov

 

Štvorhra U18:

1. Kristína Ščavnická - Emanuel Tobiaš - SbK Lipany

2. Jozef Puškáš - Pavol Viňanský - SbK Lipany / Slávia PU Prešov

3. Klaudia Hurtuková - Tamara Lukáčová - SbK Lipany

4. Patrik Turňa - Nikola Bariaková - SpeedFun Podbrezová

5. Dorota Miková - Lukáš Brieda - SbK Lipany / SpeedFun Podbrezová

6. Petra Turňová - Monika Suchá - SpeedFun Podbrezová

 

Štvorhra U14:

1. Juraj Huba - Marek Puškáš - SbK Lipany

2. Kristína Križalkovičová / Marianna Vokálová - Torysa / Lipany

3. Barbora Ščavnická - Petra Kocúreková - SbK Lipany

4. Lucia Pančíková - Andrea Hubová - SpeedFun Podbrezová / SbK Lipany

5. Dajana Cencerová - Matúš Brieda - SpeedFun Podbrezová

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

TOPlist