Lipany Regional Cup 2012 #3 (100b)

Dátum konania: sobota, 9. 6. 2012

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany (5 ihrísk)

Povrch: parkety

Organizator: Vladimír Pjecha

TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a Mesto Lipany

Hlavný rozhodca: Branislav Hrabkovský

Kategórie: Muži, Ženy, U18-juniori (1994 a ml.), U14-juniori (1998 a ml.), začiatočníci, štvorhra MIX, štvorhra Muži

Prezentácia: sobota, 9. 6. 2012 od 9.30 do 10.00 hod.

Zahájenie: 10:10 hod., prvé zápasy o 10:15 hod., U14 začína už o 9hod.

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m (U14 – vzdialenosť 8,8m)

Ranking: 100 bodov pre víťazov
Ceny: trofeje, diplomy a vecné ceny

Strava: bageta, minerálka

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

    

Pravidlá: platné pravidlá na: http://speedminton.sk

Web stránka: http://speedpresov.webnode.sk/

Kontakt: Vladimír Pjecha - 0908083317, speedpresov@gmail.com

Ubytovanie: http://www.lipany.sk/cestovny-ruch-ubytovanie/

 

Podporujú nás:

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (8.6.2012 o 19:35):

 

Kategória muži:

1. Marián Pjecha

2. Vladimír Pjecha

3. Ján Ščavnický

4. Ján Blaško

5. Peter Mochňak

6. Vladimír Heldák

7. Alexander Lukáč

8. Matúš Matava

9. Michal Palica

10. Branislav Hrabkovský

11. Ján Jančok

12. Kamil Feckanin

13. Miroslav Bobovský

14.

 

Kategória ženy:

1. Monika Heldáková

2. Mária Ščavnická

3. Anna Lukáčová

4. Monika Jakubčáková

5. Anna Popaďáková

6. Andrea Brandeburová

7.

 

Kategória U18:

1. Jozef Puškáš

2. Kristína Ščavnická

3. Tamara Lukáčová

4. Dorota Miková

5. Zuzana Petrovská

6. Pavol Viňanský ml.

7.

 

Kategória U14:

1. Petra Kocúreková

2. Andrea Hubová

3. Gabriela Korbová

4. Marek Puškáš

5. Janka Petrovská

6. Gabriel Kocúrek

7. Aleš Funtál

8. Samuel Varga

9. Juraj Huba

10. Ivana Hrabčáková

11. Gabriel Biskup

12. Terézia Drobňáková

13. Laura Vápeníková

14. Vanesa Vápeníková

15. Natália Kravcová

16. Norbert Bujňák

17. Gabriela Tarasovičová

18. Kristína Polomská

19.

 

Kategória štvorhra MIX:

1. Vladimír Pjecha - Monika Jakubčáková

2. Alexander Lukáč - Tamara Lukáčová

3. Jozef Puškáš - Zuzana Petrovská

4. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická

5. Matúš Matava - Anna Popaďáková

6. Marián Pjecha - Kristína Petrovská

7. Miroslav Bobovský - Andrea Brandeburová

8. Michal Palica - Dorota Miková

 

Kategória štvorhra Muži:

1. Marián Pjecha - Vladimír Pjecha

2. Peter Mochňak - Vladimír Heldák

3. Ján Ščavnický - Alexander Lukáč

4. Matúš Matava - Jozef Puškáš

5.

 

Kategória začiatočníci:

1. Robert Biskup - Prešov

2. Matúš Jančok - Žarnovica

3. Ivana Jančoková - Žarnovica

4. Martin Chovanec - Prešov

5. Kristína Petrovská - Slávia PU Prešov

6. Tomáš Fenčík - Vinné

7.

 

 

 

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

TOPlist