Lipany Regional Cup 2011 #2 (100b)

 

Dátum konania: sobota, 3. 12. 2011

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany (5 ihrísk)

Povrch: parkety

Organizatori: Marián Pjecha, Ján Ščavniský

TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton a Mesto Lipany

Hlavný rozhodca: Branislav Hrabkovský

Kategórie: Muži, Ženy, U16-juniori (1995 a ml.), U14-juniori (1997 a ml.), začiatočníci, štvorhra MIX, štvorhra Muži

Prezentácia: sobota, 3. 12. 2011 od 9.30 do 10.00 hod.

Zahájenie: 10:10 hod., prvé zápasy o 10:15 hod. ,  U14 začína už o 9hod. keby niekto nestíhol dôjsť, nieje problém odohrá svoje zápasy neskôr

Štartovné:

dospelí: 2€, juniori 1€
2€/štvorhra - pár

začiatočníci 2e

Košíky: Speedminton® Match speeder (9g)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m.

Ranking: 100 bodov pre víťazov slovenskom rebríčku
Ceny: trofeje, diplomy a vecné ceny

Strava: bageta, minerálka

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

  

Pravidlá: platné pravidlá na: http://speedminton.sk

Web stránka: http://speedpresov.webnode.sk/

Kontakt: Marián Pjecha - 0918773893, Ján Ščavnický - 0915962179, speedpresov@gmail.com

Ubytovanie: http://www.lipany.sk/cestovny-ruch-ubytovanie/

 

 

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (2.12.2011 o 20:40):

 

Kategória muži:

1. Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Vladimír Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Slavomir Benč - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Marián Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Branislav Hrabkovský - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Tomáš Smoleň - Lipany

8. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Kamil Feckanin - Sabinov

10. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

11. Matúš Marošník - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

12. Miroslav Slávik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

13. Alexander Lukáč - Lipany

14. Miro Bobovsky - Košice

 

Kategória ženy:

1. Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Anička Popaďaková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Anna Lukáčová - Lipany

6. Dorota Miková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Simona Pristášová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

8. Andrea Brandeburova - Košice

 

Kategória U16:

1. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Barborka Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Tamara Lukáčová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Dorota Miková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

6. Pavol Viňanský ml. - Michalovce

7. Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

Kategória U14:

1. Pavol Viňanský ml. - Michalovce

2. Petra Kocúreková - Lipany

3. Gabko Kocúrek - Lipany

4. Kristína Petrovská - Svit

5. Andrea Hubová - Lipany

6. Danko Kocúrek - Lipany

7. Juraj Huba - Lipany

8. Laura - Lipany

9. Gabriela Tarasovičová - Lipany

10. Terezia Drobňáková - Lipany

11. Janka Petrovská - Poprad

 

Kategória štvorhry MIX:

1. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Vladimír Pjecha - Monika Jakubčákova - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Marián Pjecha - Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Matúš Matava - Anička Popaďaková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Alexander Lukáč - Tamara Lukáčová - Lipany

6. Jozef Puškáš - Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Miro Bobovsky - Andrea Brandeburova - Košice

 

Kategória štvorhry Muži:

1. Vladimír Pjecha - Marián Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Pavol Viňanský ml. - Pavol Viňanský st. - Michalovce

3. Miroslav Gočik - Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Ján Ščavnický - Vladimír Heldák - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton / Tichý Potok

5.

6.

 

Kategória začiatočníci:

1. Simona Pristášová - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Pavol Viňanský st. - Michalovce

3. Vladimír Kocúrek - Lipany

4. Monika Heldáková - Tichý Potok

5. Vladimír Heldák - Tichý Potok

6. Martin Tobiaš - Lipany

 

 

 

 

 

 

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist