Lipany Regional Cup 2011 #1 (100b)

 

Dátum konania: sobota, 28. mája 2011

Miesto konania: ZŠ Komenského 113 Lipany

Povrch: parkety

Organizátor: TJ Slávia PU Prešov – Speed badminton, Mesto Lipany a SASB

Riaditeľ turnaja: Mgr. Vladimír Pjecha

Hlavný rozhodca: Mgr. Branislav Hrabkovský

Kategórie: Muži, Ženy, U16-juniori (1995 a ml.), začiatočníci,
  štvorhra MIX, UŽ AJ štvorhra Muži ! ! !

Prezentácia: sobota, 28. 5. 2011 od 9.30 do 10.00 hod.

Zahájenie: 10:10 hod., prvé zápasy o 10:15 hod.

Štartovné: dospelí: 5€, juniori 3€
5€/štvorhra - pár

začiatočníci 3e

Košíky: Speedminton® Match speeder (9g)

Rakety: rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie

Hracie kurty: originálne speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z
dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8 m.

Ranking: 100 bodov pre víťazov slovenskom rebríčku
Ceny: trofeje, diplomy a vecné ceny

Strava: bageta, minerálka

Herný systém: základná časť: skupiny

play off: KO systém

Prihlášky:

Pravidlá: platné pravidlá na: http://speedminton.sk

Web stránka: http://speedpresov.webnode.sk/

Kontakt: Vladimír Pjecha - 0908083317, speedpresov@gmail.com

 

Zoznam prihlásených hráčov (27.5. - 20:30):

Kategória muži:

1. Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Vladimír Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Marián Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Andrej Ostrihoň - Zvolen

6. Miroslav Slávik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Martin Ambroz - Zvolen

8. Branislav Hrabkovský - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

9. Matúš Matava - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

10. Ján Blaško - Lipany

11. Tomáš Smoleň - Lipany

12. Kamil Feckanin - Sabinov

13. Peter Lecső - Rimavská Sobota

14. Matúš Marošník - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

15. Jozef Gibala - BKLOKYBB - Banská Bystrica

 

Kategória ženy:

1. Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Miroslava Balážová - Zvolen

4. Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Barbora Syč-Kriváňová - Banská Bystrica

6. Martina Michnová - Vígľaš

 

Kategória U16:

1. Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Barbora Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Zuzana Petrovská - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Tamara Lukáčová - Lipany

6. Dorota Miková - Lipany

7. Eva Michnová - Vígľaš

8. Terézia Gibalová - BKLOKYBB - Banská Bystrica

 

Kategória štvorhry MIX:

1. Miroslav Gočik - Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Vladimír Pjecha - Monika Jakubčáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Andrej Ostrihoň - Barbora Syč-Kriváňová - Zvolen / Banská Bystirca

4. Marián Pjecha - Kristína Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

5. Martin Ambroz - Miroslava Balážová - Zvolen

6. Matúš Matava - Anna Popaďáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

7. Ján Ščavnický - Mária Ščavnická - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

Kategória štvorhra Muži:

1. Vladimír Pjecha - Jozef Puškáš - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

2. Miroslav Slávik - Miroslav Gočik - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Branislav Hrabkovský - Marián Pjecha - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

4. Tomáš Smoleň - Jozef Grič - Lipany / Poloma

5. Andrej Ostrihoň - Jozef Gibala - Zvolen / BKLOKYBB - Banská Bystrica

6. Matúš Matava - Ján Ščavnický - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

Kategória začiatočníci:

1. Jozef Grič - Poloma

2. Anna Popaďáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

3. Kristína Petrovská - Poprad

4. Lýdia Sotáková - TJ Slávia PU Prešov - Speed badminton

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

 

Booking.com
TOPlist