JUNIOR Speed Badminton CUP #2 - LIPANY

Turnaj pre juniorov

 

Organizátor: Alexandra Lukáčová

                     Vladimír Pjecha
                     (Gymnázium Lipany
)

Pomocní organizátori: Dominika Bujňáková

                                    Gorazd Tomáš

                                    Barbara Petrušová

                                    Veronika Chudovová

                                    Jozef Puškáš


Miesto: Športová hala pri futbalovom ihrísku, Kapitána Nálepku 4, Lipany 08271
 

Termín: piatok, 3. 5. 2013

Prezentácia: 3. 5. 2012 od 8:00 do 8:30

Účastníci: Žiaci pozvaných ZŠ a Gymnázii

Vekové kategórie:

U12 dievčatá (2001 a ml.)
U14 dievčatá (1999 a ml.)
U16 dievčatá (1997 a ml.)


U12 chlapci (2001 a ml.)
U14 chlapci (1999 a ml.)
U16 chlapci (1997 a ml.)

Hrací systém: podľa počtu prihlásených hráčov

Košíky: U14 - Speedminton® FUN speeder (7g)

Rakety: Rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie (organizátor môže zapožičať zdarma počas trvania turnaja)

Hracie kurty: Speed badmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 8,8m.

Výstroj: Halová obuv

Ceny: Medaily

Rozhodcovia a pravidlá: Výber rozhodcov zabezpečuje organizátor. Súťaží sa podľa platných pravidiel SASB (http://sasb.sk/).

Poistenie: Účastníci turnaja musia mať so sebou kartičku poistenca. Za poistenie účastníkov zodpovedá vysielajúca organizácia.
 

 

Zoznam žiakov:

45 žiakov - 8 škôl

 

  U16 ch  
1 Pavol Viňanský Michalovce
2 Tomáš Karafa Michalovce
3 Peter Gregorovič  ZŠ Kysak
4 Miroslav Straka  ZŠ Kysak
5 Tobiaš Emanuel Gymnázium Lipany
6 Patrik Reľovský ZŠ Mierová Svit
7 Oliver Daňko ZŠ Komenského 113 Lipany
     
  U16 d  
1 Ščavnická Kristína Gymnázium Lipany
2 Vislocká Kristína Gymnázium Lipany
3 Lukáčová Tamara Gymnázium Lipany
4 Miková Dorota Gymnázium Lipany
5 Zuzana Petrovská ZŠ Mierová Svit
     
  U14 ch  
1 Marek Puškáš ZŠ a MŠ Šar. Dravce
2 Majtner Tomáš Gymnázium Lipany
3 Peter Šoltys ZŠ Mierová Svit
4 Matúš Ferjančík ZŠ Mierová Svit
5 Dominik Bachratý ZŠ Mierová Svit
6 Juraj Huba ZŠ Komenského 113 Lipany
     
  U14 d  
1 Natália Gričová ZŠ Nižné Repaše
2 Slávka Grejtákova ZŠ Kysak
3 Daniela Bajusová ZŠ Kysak
4 Tarasovičová Daniela Gymnázium Lipany
5 Vokálová Marianna Gymnázium Lipany
6 Križalkovičová Kristína Gymnázium Lipany
7 Sedláková Kristína Gymnázium Lipany
8 Hrivňáková Soňa Gymnázium Lipany
9 Ščavnická Barbora Gymnázium Lipany
10 Valéria Rusnáková ZŠ Mierová Svit
11 Janka Petrovská ZŠ Mierová Svit
12 Martina Rutkayová ZŠ Mierová Svit
13 Simona Marhefková ZŠ Mierová Svit
14 Andrea Hubová ZŠ Komenského 113 Lipany
15 Petra Kocúreková ZŠ Komenského 113 Lipany
16 Barbora Šulíková ZŠ Komenského 113 Lipany
17 Simona Škapurová ZŠ Komenského 113 Lipany
18 Gabriela Korbová  ZŠ Hviezdoslavova Lipany
19 Lucia Kocúreková ZŠ Hviezdoslavova Lipany
     
  U12 d  
1 Emma Brontvayová ZŠ Mierová Svit
2 Emma Pristašová ZŠ Mierová Svit
3 Sára Paločková ZŠ Mierová Svit
4 Viktória Neupauerová ZŠ Mierová Svit
5 Terézia Ružbarská ZŠ Komenského 113 Lipany
6 Kristína Polomská ZŠ Komenského 113 Lipany
7 Gabriela Tarasovičová ZŠ Komenského 113 Lipany
8 Ivana Hrabčaková ZŠ Hviezdoslavova Lipany

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

 

Booking.com
TOPlist