ISBO SPEEDMINTON(R) WORLD CHAMPIONSHIPS 2013 - BERLÍN

 

13. - 15. 6. 2013

Konečné umiestnenie na MS 2013:

Ján Ščavnický - kategória muži ::  9.-16. miesto (zo 157 hráčov)

Jozef Puškáš - kategória U18 chlapci ::  9.-16. miesto (z 39 hráčov)

Kristína Ščavnická - kategória U18 dievčatá ::  3. miesto (z 19 hráčok)

Vladimír Pjecha - kategória muži ::  9.-16. miesto (zo 157 hráčov)

Ján Ščavnický / Vladimír Pjecha - kategória štvorhra muži :: 3. miesto (zo 64 párov)

OFICIÁLNE VÝSLEDKY::  http://www.isbo-speedbadminton.com/world-championships-2013/results/

  Štvorhra Muži        
1.kolo
Friemelt/Kröber (GER)
-
Pjecha/Scavnicky (SVK)
9-16, 5-16 0-2
2.kolo Pjecha/Scavnicky (SVK)
-
Kirchner/Neutzsch (GER) 16-12, 16-13 2-0
osemfinále Pjecha/Scavnicky (SVK)
-
Granberg/Granberg (SWE) 16-10, 16-12 2-0
štvrťfinále Pjecha/Scavnicky (SVK)
-
Chlouba/Heet (GER) 16-12, 16-10 2-0
semifinále Pjecha/Scavnicky (SVK)
-
Junker/Wirth 16-10, 5-16, 18-20 1-2

 

  U18 juniorky        
3. skupina SCAVNICKA Kristina (SVK)
-
MEYERING Caroline (GER) 16-14, 16-10 2-0
3. skupina SCAVNICKA Kristina (SVK)
-
NITSCHKE Jenny (GER) 16-10, 16-11 2-0
3. skupina SCAVNICKA Kristina (SVK)
-
GUZEWICZ Julita (POL) 16-10, 16-11 2-0
3. skupina SCAVNICKA Kristina (SVK)
-
BARKOVIC Paula (CRO) 16-12, 18-16 2-0
  SCAVNICKA Kristina (SVK) - postup z 1. miesta  
           
štvrťfinále SCAVNICKA Kristina (SVK)
-
BARIAKOVA Nikola (SVK) 16-8, 16-9 2-0
semifinále SCAVNICKA Kristina (SVK)
-
KACVINSKA Alexandra (SVK) 13-16, 16-13, 12-16 1-2

 

  U18 juniori        
6. skupina
PUSKAS Jozef (SVK)
-
FRANKE Maximilian (GER)
16-11, 8-16, 7-16 1-2
6. skupina
PUSKAS Jozef (SVK)
-
TRAPP Hendrik (GER) 16-10, 16-6 2-0
6. skupina DUDAS Filip (CRO)
-
PUSKAS Jozef (SVK)
kontum. 0-2
  PUŠKÁŠ Jozef (SVK) - postup z 2. miesta  
           
predkolo PUSKAS Jozef (SVK)   KUNTSCHE Richard (GER) 16-10, 16-10 2-0
osemfinále PUSKAS Jozef (SVK)   VINCZE Olivér (HUN) 13-16, 12-16 0-2

 

  Muži        
8. skupina SCAVNICKY Jan (SVK)
-
STENSDAL Jacob (DEN) 12-16, 16-7, 16-4 2-1
8. skupina SCAVNICKY Jan (SVK)
-
SANTANA MONTAÑEZ Juanma (ESP) 16-12, 16-3 2-0
8. skupina SCAVNICKY Jan (SVK)
-
LUCHTERHAND Jan (GER) 16-9, 16-11 2-0
  ŠČAVNICKÝ Ján (SVK) - postup z 1. miesta  
           
1.kolo HURE William (FRA) - SCAVNICKY Jan (SVK) 15-17, 7-16 0-2
2.kolo BOSSELMANN Lars (GER) - SCAVNICKY Jan (SVK) 15-17, 3-16 0-2
osemfinále SCAVNICKY Jan (SVK) - KLOSS Sebastian (GER) 7-16, 16-10, 17-19 1-2

 

  Muži        
15. skupina PJECHA Vladimir (SVK) (15.)
-
MAZUROV ARTEM (RUS) 16-6, 16-12 2-0
15. skupina PJECHA Vladimir (SVK) (15.) - KLEMM Timo (GER) 10-16, 17-15, 15-17 1-2
15. skupina PJECHA Vladimir (SVK) (15.) - MARYNCHEV Dmytro (UKR) 16-4, 11-16, 16-6 2-1
  PJECHA Vladimír (SVK) - postup z 2. miesta  
           
predkolo CADO Samuel (FRA) - PJECHA Vladimir (SVK) (15.) ?-? 1-2
1.kolo KIRCHNER Sven (GER) - PJECHA Vladimir (SVK) (15.) 14-16, 10-16 0-2
2.kolo PJECHA Vladimir (SVK) (15.) - NEVRKLA Daniel CZE 16-7, 16-2 2-0
osemfinále PJECHA Vladimir (SVK) (15.) - OSTRIHON Andrej (SVK) 16-14, 4-16, 5-16 1-2

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

 

Booking.com
TOPlist