Court 1    
               
09:00 Doubles O   Matava/Ščavnický - Ružic/Ružic :

-

09:25 Doubles O   Ambrus/Váczi - Reszeg/Dóczi : -
09:50 WOMEN Group 1 Keber Jasmina - Orlowski Tina : -
10:15 WOMEN Group 1 Horváth Eszter - Nagulic Gordana : -
10:40 U18 boys  Group 1 Vincze Olivér - Jonáš Jan : -
11:05 U18 boys  Group 1 Csáki Tamás - Štrajanek Matúš : -
11:30 U18 boys  Group 4 Dudaš Filip - Péter Roland : -
11:55 U18 boys  Group 4 Turňa Patrik - Grofelnik Bruno : -
12:20 Doubles O     -   : -
12:45 Doubles O     -   : -
13:10 U18 boys  Group 1 Csáki Tamás - Jonáš Jan : -
13:35 U18 boys  Group 1 Vincze Olivér - Štrajanek Matúš : -
14:00 U18 boys  Group 4 Dudaš Filip - Grofelnik Bruno : -
14:25 U18 boys  Group 4 Turňa Patrik - Péter Roland : -
14:50 WOMEN Group 1 Keber Jasmina - Nagulic Gordana : -
15:15 WOMEN Group 1 Horváth Eszter - Orlowski Tina : -
15:40 U18 boys  Group 1 Štrajanek Matúš - Jonáš Jan : -
16:05 U18 boys  Group 1 Vincze Olivér - Csáki Tamás : -
16:30 U18 boys  Group 4 Grofelnik Bruno - Péter Roland : -
16:55 U18 boys  Group 4 Dudaš Filip - Turňa Patrik : -
17:20 WOMEN Group 1 Nagulic Gordana - Orlowski Tina : -
17:45 WOMEN Group 1 Keber Jasmina - Horváth Eszter : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 2    
               
09:00 Doubles O   Nielsen/Aronsson - Mazurczak/Boguta : -
09:25 U18 boys  Group 2 Pálinkás Bence - Batala Lukáš : -
09:50 WOMEN Group 2 Darnyik Agnes - Dóczi Katalin : -
10:15 WOMEN Group 2 Klinčáková D. - Syč-Kriváňová L. : -
10:40 U18 boys  Group 3 Kučina Nikola - Kakula Adam : -
11:05 U18 boys  Group 3 Héjas Norbert - Puškáš Jozef : -
11:30 U18 boys  Group 2 Hudoklin Rok - Lecsö René : -
11:55 Doubles Jr     -   : -
12:20 Doubles O     -   : -
12:45 U18 boys  Group 2 Pálinkás Bence - Batala Lukáš : -
13:10 U18 boys  Group 2 Hudoklin Rok - Lecsö René : -
13:35 U18 boys  Group 3 Kučina Nikola - Puškáš Jozef : -
14:00 U18 boys  Group 3 Héjas Norbert - Kakula Adam : -
14:25 WOMEN Group 2 Darnyik Agnes - Syč-Kriváňová L. : -
14:50 U18 boys  Group 2 Lecsö René - Batala Lukáš : -
15:15 Doubles O     -   : -
15:40 U18 boys  Group 2 Pálinkás Bence - Hudoklin Rok : -
16:05 WOMEN Group 2 Klinčáková D. - Dóczi Katalin : -
16:30 U18 boys  Group 3 Puškáš Jozef - Kakula Adam : -
16:55 U18 boys  Group 3 Kučina Nikola - Héjas Norbert : -
17:20 WOMEN Group 2 Syč-Kriváňová L. - Dóczi Katalin : -
17:45 WOMEN Group 2 Darnyik Agnes - Klinčáková D. : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

Podporujú nás:

                                                      

Odkazy:

       

Reklama:

TOPlist