LIVESCORE - 5. ISBO Speedminton® SLOVAK Open 2013

 19. 5.2013

 

  OPEN FINAL    
         
13:35 Aronsson Mattias Lipušček Samo 16:13, 16:12 2-0

 

  OPEN SEMI final    
         
  Aronsson Mattias Ostrihoň Andrej   2-0
  Lipušček Samo Hellauer Markus    

 

  OPEN QUARTER final    
         
  Aronsson Mattias Ociepa Marcin 16:12, 3:16, 16:12 2-1
  Ščavnický Ján Ostrihoň Andrej 12:16, 8:16 0-2
  Lipušček Samo Rácz Gergely 16:5, 11:16, 16:7 2-1
  Hellauer Markus Titovšek Robi 16:14, 10:16, 18:16 2-1

 

  OPEN Prelilinary round    
         
  Aronsson Mattias Baumkirher Alen 18:16, 16:7 2-0
  Marker Moritz Ociepa Marcin 15:17, 15:17 0-2
  Ščavnický Ján Vaškovič Ivica : 2-0
  Ružic Vedran Ostrihoň Andrej : 0-2
  Lipušček Samo Kloss Sebastian 16:10, 16:10 2-0
  Matava Matúš Rácz Gergely : 1-2
  Hellauer Markus Mandryk Myhailo 18:16, 16:14 2-0
  Rácz László Titovšek Robi 16:11, 7:16, 7:16 1-2

 

  M40 FINAL    
         
  Dózsa Tamás Révész Gábor 16:12, 18:16 2-0

 

  M40 SEMI final    
         
  Dózsa Tamás Ambrus Csaba   -
  Révész Gábor Noll André   -

 

  M40 QUARTER final    
         
  Dózsa Tamás Podvolecký Pavel 11:16, 16:10, 16:7 2-1
  Nešťák Tibor Ambrus Csaba 8:16, 12:16 0-2
  Chmielewski G. Révész Gábor 11:16, 12:16 0-2
  Noll André Váczi György 14:16, 16:11, 16:14 2-1

 

  M40 Prelilinary round    
         
  Dózsa Tamás Ostrihoň Jozef 16:9, 16:8 2-0
  Lecsö Peter Podvolecký Pavel 16:18, 15:17 0-2
  Nešťák Tibor Dely Imre 8:16, 16:8, 16:9 2-1
  Vojaček Miloš Ambrus Csaba : 0-2
  Chmielewski G. Patek Marcel : 2-0
  Vincze Károly Révész Gábor : 1-2
  Borbás Tibor Noll André : 0-2
  Mochňák Peter Váczi György 14:16, 8:16 0-2

 

WOMEN QUARTER final    
       
Keber Jasmina Syč-Kriváňová L. : 2-0
Lipuscek Nina Klinčáková D. 16:6, 16:11 2-0
Syč-Kriváňová B. Horváth Eszter 16:10, 16:7 2-0
Nielsen Rebecca Darnyik Agnes : 1-2

 

  WOMEN SEMI final    
         
  Keber Jasmina Lipuscek Nina 16:9, 16:9 2-0
  Syč-Kriváňová B. Darnyik Agnes 16:8, 16:14 2-0

 

  WOMEN FINAL    
         
  Keber Jasmina Syč-Kriváňová B. 16:9, 16:12 2-0

 

  W35 QUARTER final    
         
  Veresné Osvay Štrajaneková Iveta : -
  Szabó Rita Kaplukiewicz J. : -
  Vaillant Isabelle Schabek Sabina 16:13, 16:18, 18:16 2-1
  Lukáčová Anna Syč-Kriváňová H. : 0-2

 

  W35 SEMI final    
         
  Veresné Osvay Kaplukiewicz J. 16:5, 16:9 2-0
  Vaillant Isabelle Syč-Kriváňová H. : ?-2

 

  W35 FINAL    
         
  Veresné Osvay Syč-Kriváňová H. 16:12, 16:13 2-0

 

  M50 QUARTER final    
         
  Gibala Jozef Švec Martin : 2-0
  Kiss Gawlak Piotr 8:16, 15:17 0-2
  Leski Pawel Diez Jean-Louis 14:16, 16:8, 16:6 2-1
  Knot Jerzy Miezynski Bogdan 10:16, 13:16 0-2

 

  M50 SEMI final    
         
  Gibala Jozef Gawlak Piotr : -
  Leski Pawel Miezynski Bogdan : -

 

  M50 FINAL    
         
  Gibala Jozef Miezynski Bogdan 18:16, 16:12 2-0

 

  U18 boys QUARTER final    
         
  Vincze Olivér Héjas Norbert 16:8, 16:11 2-0
  Batala Lukáš Dudaš Filip : 0-2
  Kakula Adam Csáki Tamás : 1-2
  Péter Roland Pálinkás Bence : 0-2

 

  U18 boys SEMI final    
         
  Vincze Olivér Dudaš Filip : -
  Csáki Tamás Pálinkás Bence 10:16, 15:17 0-2

 

  U18 boys FINAL    
         
  Vincze Olivér Pálinkás Bence 5:16, 12:16 0-2

 

  U18 girls SEMI final    
         
  Grofelnik Tea Lukáčová Tamara : 2-0
  Kacvinská Alexandra Ščavnická Kristína : 1-2

 

  U18 girls FINAL    
         
  Grofelnik Tea Ščavnická Kristína 16:12, 14:16, 16:7 2-1

 

  FINAL Doubles Jr.    
       
  Kozári/Roland Csáki/Lukáčová 16:11, 13:16, 14:16

 

  U14 boys SEMI final    
         
  Tobiaš Emanuel Kučina Tomislav : 0-2
  Kokotovic Leon Jovan Jaša : 0-2

 

  U14 girls SEMI final    
        Winner
  Kučina Tomislav Jovan Jaša   Jovan Jaša

 

  U14 girls SEMI final    
        Winner
  Nešťáková Ema Andrlová Eliška   Nešťáková Ema
  Škerl Rebeka Droždan Gabi   Škerl Rebeka

 

  U14 girls FINAL    
        Winner
  Nešťáková Ema Škerl Rebeka   Škerl Rebeka

 

 

  Court 1    
               
09:00 Doubles O   Matava/Ščavnický - Ružic/Ružic 16:13, 16:13

2-0

09:25 Doubles O   Ambrus/Váczi - Reszeg/Dóczi 16:3, 16:14 2-0
09:50 WOMEN Group 1 Keber Jasmina - Orlowski Tina 16:7, 16:8 2-0
10:15 WOMEN Group 1 Horváth Eszter - Nagulic Gordana : -
10:40 U18 boys  Group 1 Vincze Olivér - Jonáš Jan 16:8, 14:16, 16:8 2-1
11:05 U18 boys  Group 1 Csáki Tamás - Štrajanek Matúš 16:11, 16:12 2-0
11:30 U18 boys  Group 4 Dudaš Filip - Péter Roland 16:14, 16:12 2-0
11:55 U18 boys  Group 4 Turňa Patrik - Grofelnik Bruno 17:15, 8:16, 16:10 2-1
12:20 Doubles O   Lipušček/Palinkas - Kakula/Ostrihoň 16:14, 12:16, 12:16 1-2
12:45 Doubles O     -   : -
13:10 U18 boys  Group 1 Csáki Tamás - Jonáš Jan 13:16, 16:13, 16:9 2-1
13:35 U18 boys  Group 1 Vincze Olivér - Štrajanek Matúš 16:13, 16:9 2-0
14:00 U18 boys  Group 4 Dudaš Filip - Grofelnik Bruno 17:15, 16:14 2-0
14:25 U18 boys  Group 4 Turňa Patrik - Péter Roland : 1-2
14:50 WOMEN Group 1 Keber Jasmina - Nagulic Gordana 16:2, 16:8 2-0
15:15 WOMEN Group 1 Horváth Eszter - Orlowski Tina 16:3, 16:13 2-0
15:40 U18 boys  Group 1 Štrajanek Matúš - Jonáš Jan : 1-2
16:05 U18 boys  Group 1 Vincze Olivér - Csáki Tamás 16:14, 16:13 2-0
16:30 U18 boys  Group 4 Grofelnik Bruno - Péter Roland 13:16, 10:16 0-2
16:55 U18 boys  Group 4 Dudaš Filip - Turňa Patrik 16:10, 16:6 2-0
17:20 WOMEN Group 1 Nagulic Gordana - Orlowski Tina 12:16, 17:15, 13:16 1-2
17:45 WOMEN Group 1 Keber Jasmina - Horváth Eszter 16:10, 16:4 2-0
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 2    
               
09:00 Doubles O   Nielsen/Aronsson - Mazurczak/Boguta 16:9, 17:19, 15:17 1-2
09:25 U18 boys  Group 2 Pálinkás Bence - Lecsö René 14:16, 16:6, 16:10 2-1
09:50 WOMEN Group 2 Darnyik Agnes - Dóczi Katalin 16:6, 16:7 2-0
10:15 WOMEN Group 2 Klinčáková D. - Syč-Kriváňová L. 16:11, 13:16, 16:13 2-1
10:40 U18 boys  Group 3 Kučina Nikola - Kakula Adam 16:13, 12:16, 9:16 1-2
11:05 U18 boys  Group 3 Héjas Norbert - Puškáš Jozef 16:13, 16:11 2-0
11:30 U18 boys  Group 2 Hudoklin Rok - Batala Lukáš 12:16, 16:14, 9:16 1-2
11:55 Doubles Jr   Hudoklin/Drozdan - Turna/Bariakova : 1-2
12:20 Doubles O     -   : -
12:45 U18 boys  Group 2 Pálinkás Bence - Batala Lukáš 16:9, 16:9 2-0
13:10 U18 boys  Group 2 Hudoklin Rok - Lecsö René 5:16, 9:16 0-2
13:35 U18 boys  Group 3 Kučina Nikola - Puškáš Jozef 16:10, 16:7 2-0
14:00 U18 boys  Group 3 Héjas Norbert - Kakula Adam 15:17, 5:16 0-2
14:25 WOMEN Group 2 Darnyik Agnes - Syč-Kriváňová L. 16:9, 16:14 2-0
14:50 U18 boys  Group 2 Lecsö René - Batala Lukáš 16:14, 13:16, 11:16 1-2
15:15 Doubles O     -   : -
15:40 U18 boys  Group 2 Pálinkás Bence - Hudoklin Rok 16:6, 16:4 2-0
16:05 WOMEN Group 2 Klinčáková D. - Dóczi Katalin 16:4, 16:5 2-0
16:30 U18 boys  Group 3 Puškáš Jozef - Kakula Adam 6:16, 16:10, 12:16 1-2
16:55 U18 boys  Group 3 Kučina Nikola - Héjas Norbert 16:5, 6:16, 13:16 1-2
17:20 WOMEN Group 2 Syč-Kriváňová L. - Dóczi Katalin 16:5, 16:10 2-0
17:45 WOMEN Group 2 Darnyik Agnes - Klinčáková D. 16:9, 16:2 2-0
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 3    
               
09:00 Doubles O   Satoczki/Dely - Lecso/Lecso 5:16, 16:13, 16:18 1-2
09:25 Doubles O   Vincze/Vincze - Noll/Marker 12:16, 16:14, 16:8 2-1
09:50 WOMEN Group 3 Nielsen Rebecca - Schumann Reb. 16:5, 16:10 2-0
10:15 WOMEN Group 3 Syč-Kriváňová B. - Lipuscek Nina 16:11, 16:12 2-0
10:40 MEN Open Group 5 Ščavnický Ján - Pazman Kristijan 16:8, 16:14 2-0
11:05 MEN Open Group 5 Kloss Sebastian - Kozári David 16:6, 16:14 2-0
11:30 MEN Open Group 1 Aronsson Mattias - Matava Matúš 16:10, 16:10 2-0
11:55 MEN Open Group 1 Drumlak Przemek - Pylypov Oleksiy 18:16, 16:12 2-0
12:20 Doubles O     -   : -
12:45 WOMEN Group 3 Nielsen Rebecca - Lipuscek Nina 8:16, 8:16 0-2
13:10 WOMEN Group 3 Syč-Kriváňová B. - Schumann Reb. 16:4, 16:3 2-0
13:35 MEN Open Group 5 Ščavnický Ján - Kozári David 16:12, 16:12 2-0
14:00 MEN Open Group 5 Kloss Sebastian - Pazman Kristijan 16:5, 16:8 2-0
14:25 MEN Open Group 1 Aronsson Mattias - Pylypov Oleksiy 16:5, 16:1 2-0
14:50 MEN Open Group 1 Drumlak Przemek - Matava Matúš 5:16, 16:14, 6:16 1-2
15:15 Doubles O     -   : -
15:40 WOMEN Group 3 Lipuscek Nina - Schumann Reb. 16:5, 16:4 2-0
16:05 WOMEN Group 3 Nielsen Rebecca - Syč-Kriváňová B. 14:16, 16:11, 7:16 1-2
16:30 MEN Open Group 5 Kozári David - Pazman Kristijan : -
16:55 MEN Open Group 5 Ščavnický Ján - Kloss Sebastian : -
17:20 MEN Open Group 1 Pylypov Oleksiy - Matava Matúš : -
17:45 MEN Open Group 1 Aronsson Mattias - Drumlak Przemek : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 4    
               
09:00 Doubles O   Kloss/Hellauer - Szabó/Borbás 16:10, 16:2 2-0
09:25 MEN 50+ Group 2 Heldák Vladimír - Gawlak Piotr 7:16, 7:16 0-2
09:50 MEN 50+ Group 6 Rácz Gergely - Boguta Andrzej 10:16, 16:12, 17:15 2-1
10:15 MEN Open Group 2 Miezynski Bogdan - Reszeg Gusztav 16:2, 16:8 2-0
10:40 MEN Open Group 6 Pjecha Vladimír - Ružic Vedran 16:13, 13:16, 14:16 1-2
11:05 MEN Open Group 2 Titovšek Robi - Sninský Radovan 16:4, 16:13 2-0
11:30 MEN Open Group 2 Vaškovič Ivica - Satoczki Levente 16:9, 16:13 2-0
11:55 Doubles   Syč-Kriváňové - Revesz/Horvath 9:16, 14:16 0-2
12:20 Doubles Jr.   Pjecha/Kacvinská - Pylypov/Mandryk 12:16, 11:16 0-2
12:45 Doubles O   Racz/Racz - Lesco/Lecso 16:11, 16:9 2-0
13:10 MEN 50+ Group 2 Miezynski Bogdan - Gawlak Piotr 16:11, 13:16, 16:12 2-1
13:35 MEN 50+ Group 2 Heldák Vladimír - Reszeg Gusztav 16:5, 11:16, 14:16 1-2
14:00 MEN Open Group 6 Rácz Gergely - Ružic Vedran 16:12, 24:22 2-0
14:25 MEN Open Group 6 Pjecha Vladimír - Boguta Andrzej 12:16, 13:16 0-2
14:50 MEN Open Group 2 Titovšek Robi - Satoczki Levente 16:7, 16:8 2-0
15:15 MEN Open Group 2 Vaškovič Ivica - Sninský Radovan : -
15:40 MEN 50+ Group 2 Gawlak Piotr - Reszeg Gusztav : -
16:05 MEN 50+ Group 2 Miezynski Bogdan - Heldák Vladimír : -
16:30 MEN Open Group 6 Ružic Vedran - Boguta Andrzej : -
16:55 MEN Open Group 6 Rácz Gergely - Pjecha Vladimír : -
17:20 MEN Open Group 2 Satoczki Levente - Sninský Radovan : -
17:45 MEN Open Group 2 Titovšek Robi - Vaškovič Ivica : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 5    
               
09:00 Doubles O   Syč-Kriváňové - Szabó/Kiss 16:5, 16:10 2-0
09:25 Doubles O   Lipušček/Palinkas - Nešťák/Sninský : 2-0
09:50 MEN 50+ Group 1 Gibala Jozef - Vaško Štefan 16:5, 16:10 2-0
10:15 MEN Open Group 7 Mandryk Myhailo - Beracko Ján 16:2, 16:6 2-0
10:40 MEN Open Group 7 Baumkirher Alen - Mazurczak D. 16:14, 16:18, 16:14 2-1
11:05 MEN 50+ Group 1 Diez Jean-Louis - Knot Jerzy 16:6, 15:17, 16:10 2-1
11:30 MEN Open Group 3 Lipušček Samo - Štrba Michal 16:10, 16:10 2-0
11:55 MEN Open Group 3 Ružic Marin - Ociepa Marcin 10:16, 11:16 0-2
12:20 Doubles Jr   Dozsa/Darnyik - XXX/YYY : 2-1
12:45 Doubles O     -   : -
13:10 MEN 50+ Group 1 Gibala Jozef - Knot Jerzy 16:6, 16:10 2-0
13:35 MEN Open Group 7 Mandryk Myhailo - Mazurczak Dominik 16:11, 8:16, 16:11 2-1
14:00 MEN Open Group 7 Baumkirher Alen - Beracko Ján 16:8, 16:7 2-0
14:25 MEN Open Group 3 Lipušček Samo - Ociepa Marcin 16:9, 16:8 2-0
14:50 MEN Open Group 3 Ružic Marin - Štrba Michal 16:8, 14:16, 16:8 2-1
15:15 Doubles jr   Tobiaš/Puškáš - Škerl/Škerl 16:6, 16:10 2-0
15:40 MEN 50+ Group 1 Diez Jean-Louis - Vaško Štefan 16:9, 16:9 2-0
16:05 MEN 50+ Group 1 Knot Jerzy - Vaško Štefan : -
16:30 MEN 50+ Group 1 Gibala Jozef - Diez Jean-Louis : -
16:55 MEN Open Group 7 Mazurczak Dominik - Beracko Ján : -
17:20 MEN Open Group 7 Mandryk Myhailo - Baumkirher Alen : -
17:45 MEN Open Group 3 Ociepa Marcin - Štrba Michal : -
18:10 MEN Open Group 3 Lipušček Samo - Ružic Marin : -
18:35       -   : -

 

  Court 6    
               
09:00 Doubles O   Horváth/Révész - Škarica/Zukic Ret. 2-0
09:25 MEN 50+ Group 3 Leski Pawel - Kiss 16:7, 16:12 2-0
09:50 MEN 50+ Group 3 Fischer Peter - Tsiucalo A. 15:17, 15:17 0-2
10:15 MEN Open Group 8 Šušteršic Matjaž - Minarovič Daniel 16:6,17:15 2-0
10:40 MEN Open Group 8 Rácz László - Marker Moritz 13:16, 14:16 0-2
11:05 MEN Open Group 4 Ostrihoň Andrej - Molnár Jozef 16:7, 16:8 2-0
11:30 MEN Open Group 4 Hellauer Markus - Škarica Zdravko 16:12, 16:9 2-0
11:55 MEN 50+ Group 3 Tsiucalo Alexander - Kiss 12:16, 12:16 0-2
12:20 MEN 50+ Group 3 Leski Pawel - Svec 16:9, 16:11 2-0
12:45 MEN Open Group 8 Šušteršic Matjaž - Marker Moritz 15:17, 19:17, 13:16 1-2
13:10 MEN Open Group 8 Rácz László - Minarovič Daniel 16:9, 16:9 2-0
13:35 MEN Open Group 4 Ostrihoň Andrej - Škarica Zdravko 16:8, 16:8 2-0
14:00 MEN Open Group 4 Hellauer Markus - Molnár Jozef 16:7, 16:10 2-0
14:25 MEN 50+ Group 3 Fischer Peter - Kiss 16:18, 13:16 0-2
14:50 MEN 50+ Group 3 Tsiucalo Alexander - Svec 15:17, 13:16 0-2
15:15 MEN Open Group 8 Marker Moritz - Minarovič Daniel 16:6, 16:4 2-0
15:40 MEN Open Group 8 Šušteršic Matjaž - Rácz László : -
16:05 MEN 50+ Group 3 Fischer Peter - Svec : -
16:30 MEN Open Group 4 Škarica Zdravko - Molnár Jozef : -
16:55 MEN Open Group 4 Ostrihoň Andrej - Hellauer Markus : -
17:20 MEN 50+ Group 3 Leski Pawel - Tsiucalo Alexander : -
17:45 MEN 50+ Group 3 Reszeg Gusztav - Kiss : -
18:10 MEN 50+ Group 3 Leski Pawel - Fischer Peter : -
18:35       -   : -

 

  Court 7    
               
09:00 Doubles O   Pjecha/Kacvincká - Schumann/Orlowski 16:9, 16:13 2-0
09:25 WOMEN 35+ Group 2 Syč-Kriváňová H. - Winter Katarzyna 16:12, 16:6 2-0
09:50 WOMEN35+ Group 2 Dugová Alena - Kaplukiewicz J. 7:16, 7:16 0-2
10:15 MEN 40+ Group 4 Ambrus Csaba - Szabó Gábor 16:10, 16:5 2-0
10:40 MEN 40+ Group 4 Noll André - Vojaček Miloš 16:7, 16:11 2-0
11:05 MEN 40+ Group 1 Dózsa Tamás - Jančok Jan 16:7, 16:10 2-0
11:30 MEN 40+ Group 1 Barkovič Dario - Borbás Tibor 5:16, 7:16 0-2
11:55 WOMEN 35+ Group 2 Kaplukiewicz J. - Winter Katarzyna 16:14, 16:5 2-0
12:20 WOMEN 35+ Group 2 Syč-Kriváňová H. - Štrajaneková Iveta 16:9, 16:6 2-0
12:45 MEN 40+ Group 4 Ambrus Csaba - Vojaček Miloš 16:9, 16:10 2-0
13:10 MEN 40+ Group 4 Noll André - Szabó Gábor 16:8, 16:8 2-0
13:35 MEN 40+ Group 2 Barkovič Dario - Jančok Jan 9:16, 12:16 0-2
14:00 MEN 40+ Group 2 Dózsa Tamás - Borbás Tibor 16:6, 16:14 2-0
14:25 WOMEN 35+ Group 2 Dugová Alena - Winter Katarzyna 7:16, 16:10, 13:16 1-2
14:50 WOMEN 35+ Group 2 Kaplukiewicz J. - Štrajaneková Iveta 16:13, 16:7 2-0
15:15 MEN 40+ Group 4 Vojaček Miloš - Szabó Gábor 16:9, 16:14 2-0
15:40 MEN 40+ Group 4 Ambrus Csaba - Noll André : -
16:05 WOMEN 35+ Group 2 Syč-Kriváňová H. - Kaplukiewicz J. : -
16:30 WOMEN 35+ Group 2 Dugová Alena - Štrajaneková Iveta : -
16:55 MEN 40+ Group 1 Borbás Tibor - Jančok Jan : -
17:20 MEN 40+ Group 1 Dózsa Tamás - Barkovič Dario : -
17:45 WOMEN 35+ Group 2 Štrajaneková Iveta - Winter Katarzyna : -
18:10 WOMEN 35+ Group 2 Syč-Kriváňová Henrieta - Dugová Alena : -
18:35       -   : -

 

  Court 8    
               
09:00 Doubles O   Mandryk/Pylypov - Schabek/Miezynski : 2-1
09:25 Doubles O   Kakula/Ostrihoň - Wróbel/Chmielewski 15:17, 16:18 0-2
09:50 WOMEN35+ Group 1 Veresné Osvay - Ščavnická Mária 16:7, 16:11 2-0
10:15 WOMEN 35+ Group 1 Lukáčová Anna - Schabek Sabina 12:16, 26:24, 14:16 1-2
10:40 MEN 40+ Group 5 Vincze Károly - Zukic Jasmin Ret. 2-0
11:05 MEN 40+ Group 5 Maliszewski J. - Nešťák Tibor 17:15, 11:16, 14:16 1-2
11:30 MEN 40+ Group 2 Váczi György - Kokotovic Robert 16:13, 16:10 2-0
11:55 MEN 40+ Group 2 Lecsö Peter - Patek Marcel 16:9, 14:16, 16:12 2-1
12:20 Doubles O   Vaczi/Ambrus - Mazurczak/Boguta 16:13, 13:16, 16:3 2-1
12:45 Doubles O   Vincze/Vincze - Baumkirher/Lipuscek N. : -
13:10 WOMEN 35+ Group 1 Veresné Osvay - Schabek Sabina 16:10, 16:9 2-0
13:35 WOMEN 35+ Group 1 Lukáčová Anna - Ščavnická Mária 16:6, 16:10 2-0
14:00 MEN 40+ Group 5 Vincze Károly - Nešťák Tibor 16:11, 18:20, 11:16 1-2
14:25 MEN 40+ Group 5 Maliszewski J. - Zukic Jasmin Ret. 2-0
14:50 Doubles O     -   : -
15:15 MEN 40+ Group 2 Váczi György - Patek Marcel 16:12, 16:11 2-0
15:40 MEN 40+ Group 2 Lecsö Peter - Kokotovic Robert : -
16:05 WOMEN 35+ Group 1 Schabek Sabina - Ščavnická Mária : -
16:30 WOMEN 35+ Group 1 Veresné Osvay - Lukáčová Anna : -
16:55 MEN 40+ Group 5 Nešťák Tibor - Zukic Jasmin : -
17:20 MEN 40+ Group 5 Vincze Károly - Maliszewski J. : -
17:45 MEN 40+ Group 2 Patek Marcel - Kokotovic Robert : -
18:10 MEN 40+ Group 2 Váczi György - Lecsö Peter : -
18:35       -   : -

 

  Court 9    
               
09:00 Doubles O   Batala/Andrlová A. - Péter/Kozári 7:16, 11:16 0-2
09:25 U18 girls Group 2 Lukáčová Tamara - Zítová Anna 16:8, 16:7 2-0
09:50 U18 girls Group 2 Kacvinská Alexandra - Barkovic Paula 16:9, 6:16, 16:14 2-1
10:15 MEN 40+ Group 6 Révész Gábor - Ostrihoň Jozef 16:13, 16:11 2-0
10:40 MEN 40+ Group 6 Dely Imre - Wróbel Jacek 16:9, 17:15 2-0
11:05 MEN 40+ Group 3 Podvolecký Pavel - Čukovič Nebojša 16:3, 16:8 2-0
11:30 MEN 40+ Group 3 Chmielewski G. - Mochňák Peter 16:12, 16:9 2-0
11:55 U18 girls Group 2 Barkovic Paula - Zítová Anna 16:11, 16:6 2-0
12:20 MEN 40+ Group 6 Révész Gábor - Wróbel Jacek 16:4, 16:4 2-0
12:45 U18 girls Group 2 Lukáčová Tamara - Gibalová Terézia 16:5, 19:21, 17:15 2-1
13:10 MEN 40+ Group 6 Dely Imre - Ostrihoň Jozef 16:12, 16:10 2-0
13:35 U18 girls Group 2 Kacvinská Alexandra - Zítová Anna 16:6, 16:5 2-0
14:00 MEN 40+ Group 3 Podvolecký Pavel - Mochňák Peter 16:12, 16:12 2-0
14:25 U18 girls Group 2 Barkovic Paula - Gibalová Terézia 17:15, 17:15 2-0
14:50 MEN 40+ Group 3 Chmielewski G. - Čukovič Nebojša 16:5, 16:10 2-0
15:15 U18 girls Group 2 Lukáčová Tamara - Barkovic Paula 15:17, 16:8, 19:17 2-1
15:40 U18 girls Group 2 Kacvinská Alexandra - Gibalová Terézia : -
16:05 MEN 40+ Group 6 Wróbel Jacek - Ostrihoň Jozef : -
16:30 U18 girls Group 2 Lukáčová Tamara - Kacvinská A. : -
16:55 U18 girls Group 2 Gibalová Terézia - Zítová Anna : -
17:20 MEN 40+ Group 6 Révész Gábor - Dely Imre : -
17:45 MEN 40+ Group 3 Mochňák Peter - Čukovič Nebojša : -
18:10 MEN 40+ Group 3 Podvolecký Pavel - Chmielewski G. : -
18:35       -   : -

 

  Court 10    
               
09:00 Doubles Jr   Jonáš/Andrlová E. - Puškáš/Tobiaš 12:16, 14:16 0-2
09:25 U18 girls Group 1 Ščavnická K. - Bariaková N. 9:16, 16:11, 10:16 1-2
09:50 U18 girls Group 1 Grofelnik Tea - Čajková Alžbeta 18:16, 16:10 2-0
10:15 WOMEN35+ Group 3 Vaillant Isabelle - Kopisová Anna 16:7, 16:9 2-0
10:40 WOMEN 35+ Group 3 Scholzová Jana - Szabó Rita 16:8, 9:16, 16:14 2-1
11:05 U18 girls Group 1 Bariaková N. - Čajková Alžbeta 16:13, 16:11 2-0
11:30 U18 girls Group 1 Grofelnik Tea - Kopun Dora 16:4, 16:4 2-0
11:55 WOMEN 35+ Group 3 Szabó Rita - Kopisová Anna 16:12, 16:13 2-0
12:20 WOMEN 35+ Group 3 Vaillant Isabelle - Štrbová Martina 16:9, 16:10 2-0
12:45 U18 girls Group 1 Ščavnická K. - Čajková Alžbeta 16:11, 16:9 2-0
13:10 U18 girls Group 1 Bariaková N. - Kopun Dora : -
13:35 WOMEN 35+ Group 3 Scholzová Jana - Kopisová Anna 12:16, 11:16 0-2
14:00 U18 girls Group 1 Grofelnik Tea - Bariaková Nikola 16:8, 16:14 2-0
14:25 U18 girls Group 1 Ščavnická K. - Kopun Dora 16:8, 16:12 2-0
14:50 WOMEN 35+ Group 3 Szabó Rita - Štrbová Martina : -
15:15 WOMEN 35+ Group 3 Vaillant Isabelle - Szabó Rita : -
15:40 U18 girls Group 1 Kopun Dora - Čajková Alžbeta : -
16:05 WOMEN 35+ Group 3 Scholzová Jana - Štrbová Martina : -
16:30 U18 girls Group 1 Grofelnik Tea - Ščavnická K. : -
16:55 WOMEN 35+ Group 3 Štrbová Martina - Kopisová Anna 11:16, 16:12, 16:12 2-1
17:20 WOMEN 35+ Group 3 Vaillant Isabelle - Scholzová Jana : -
17:45       -   : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 11    
               
09:00 U14 boys  Group 2 Jovan Jaša - Nguyen Michal : 2-0
09:25 U14 boys  Group 2 Kučina Tomislav - Drakula Tomi 16:4, 16:9 2-0
09:50 U14 boys  Group 1 Tobiaš Emanuel - Kubica Marcel : 2-0
10:15 U14 boys  Group 1 Drumlak M. - Kokotovic Leon 8:16, 4:16 0-2
10:40 U14 boys  Group 2 Drakula Tomi - Nguyen Michal : -
11:05 U14 boys  Group 2 Jovan Jaša - Štrba Matúš : -
11:30 U14 boys  Group 1 Kokotovic Leon - Kubica Marcel : -
11:55 U14 boys  Group 1 Tobiaš Emanuel - Makarov Matyáš : -
12:20 U14 boys  Group 2 Kučina Tomislav - Nguyen Michal : -
12:45 U14 boys  Group 2 Drakula Tomi - Štrba Matúš : -
13:10 U14 boys  Group 1 Drumlak M. - Kubica Marcel : -
13:35 U14 boys  Group 1 Kokotovic Leon - Makarov Matyáš : -
14:00 U14 boys  Group 2 Jovan Jaša - Drakula Tomi : -
14:25 U14 boys  Group 2 Kučina Tomislav - Štrba Matúš : -
14:50 U14 boys  Group 1 Tobiaš Emanuel - Kokotovic Leon : -
15:15 U14 boys  Group 1 Drumlak M. - Makarov Matyáš : -
15:40 U14 boys  Group 2 Štrba Matúš - Nguyen Michal : -
16:05 U14 boys  Group 2 Jovan Jaša - Kučina Tomislav : -
16:30 U14 boys  Group 1 Makarov Matyáš - Kubica Marcel : -
16:55 U14 boys  Group 1 Tobiaš Emanuel - Drumlak Mateusz : -
17:20       -   : -
17:45       -   : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

  Court 12    
               
09:00 U14 girls Group 1 Nešťáková Ema - Cencerová Dajana 16:6, 16:4 2-0
09:25 U14 girls Group 1 Droždan Gabi - Škerl Lori : 2-0
09:50 U14 girls Group 2 Škerl Rebeka - Pančíková Lucia 16:3, 16:11 2-0
10:15 U14 girls Group 2 Barkovic Laura - Andrlová Eliška : -
10:40 U14 girls Group 1 Škerl Lori - Cencerová Dajana : -
11:05 U14 girls Group 1 Nešťáková Ema - Andrlová Anna : -
11:30 U14 girls Group 2 Andrlová Eliška - Pančíková Lucia : -
11:55 U14 girls Group 2 Škerl Rebeka - Ščavnická Barbora : -
12:20 U14 girls Group 1 Droždan Gabi - Cencerová Dajana : -
12:45 U14 girls Group 1 Škerl Lori - Andrlová Anna : -
13:10 U14 girls Group 2 Barkovic Laura - Pančíková Lucia : -
13:35 U14 girls Group 2 Andrlová Eliška - Ščavnická Barbora : -
14:00 U14 girls Group 1 Nešťáková Ema - Škerl Lori : -
14:25 U14 girls Group 1 Droždan Gabi - Andrlová Anna : -
14:50 U14 girls Group 2 Škerl Rebeka - Andrlová Eliška : -
15:15 U14 girls Group 2 Barkovic Laura - Ščavnická Barbora : -
15:40 U14 girls Group 1 Andrlová Anna - Cencerová Dajana : -
16:05 U14 girls Group 1 Nešťáková Ema - Droždan Gabi : -
16:30 U14 girls Group 2 Ščavnická Barbora - Pančíková Lucia : -
16:55 U14 girls Group 2 Škerl Rebeka - Barkovic Laura : -
17:20       -   : -
17:45       -   : -
18:10       -   : -
18:35       -   : -

 

Podporujú nás:

                               

Odkazy:

       

Reklama:

 
Booking.com
TOPlist